Reklama

Main Menu

e-faktura od Remmers Polska wspiera służbę zdrowia PDF Drukuj EmailRemmers Polska zdecydowała, że od każdej wyrażonej zgody na otrzymywanie e-faktur przekaże 10 zł na pomoc służbie zdrowia. Biorąc pod uwagę ilość dotychczas obsługiwanych klientów jesteśmy przekonani, że będziemy mogli przyczynić się do ogólnopolskiej zbiorki organizowanej przez Fundacje Siepomaga.pl.

Akcja ruszyła od 1 kwietnia 2020 i ma na celu zachęcić klientów firmy do otrzymywania faktur drogą elektroniczną. Taki odbiór faktur, poza oczywistą ochroną środowiska i zmniejszeniem ilości zużytego papieru, jest aktualnie najbardziej bezpieczną formą wymiany dokumentów.

Klient może wyrazić zgodę może w następujący sposób:

  • pisemnie – poprzez wypełnienie i odesłanie na adres korespondencyjny Remmers Polska formularza „Zgoda na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej”
  • elektronicznie – poprzez wysłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wiadomości e-mail ze skanem podpisanego formularza „Zgoda na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej”.


Więcej informacji na stronie https://www.remmers.pl/pl/e-faktury

Remmers Polska
press box

 
Joomla SEF URLs by Artio