Reklama


INSTALACJE


Zawory mieszające ręczne i termostatyczne - wady i zalety rozwiązańPodmieszanie w instalacjach c.o. i c.w.u. polega na mieszaniu dwóch strumieni wody o różnych temperaturach. Odpowiadają za to zawory mieszające ręczne (obrotowe) i termostatyczne.

 
Termostat zanurzeniowy - nowość od FERROTermostat zanurzeniowy marki FERRO służy do sterowania pracą urządzeń grzewczych, w szczególności bojlerów, pomp, zaworów i przepustnic.

 
Jak podłączyć kocioł c.o. na paliwo stałe w układzie zamkniętym - radzi FERROZgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie), kocioł na paliwa stałe może pracować w instalacji układu zamkniętego. Jednak w takim rozwiązaniu ważne jest spełnienie określonych wymagań po to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa instalacji i jej użytkowników.

 
Jak wykonać instalację cyrkulacji c.w.u. - radzi firma FERROZalety cyrkulacji c.w.u. to przede wszystkim komfort użytkowania instalacji, oszczędność wody oraz skrócenie czasu oczekiwania na ciepłą wodę. Nowoczesne pompy cyrkulacyjne wyróżnia przede wszystkim oszczędność energii elektrycznej. Należy zaznaczyć, iż bardzo ważny jest również odpowiedni dobór sterowania pracą pompy.

 W ostatnim czasie firma Valvex, rozszerzya swoj ofert 3- i 4-drogowych zaworw mieszajcych (owspczynniku przepywu na poziomie 16 kV) o kolejne dymensje ? DN 32.

 Gowice i zawory termostatyczne maj za zadanie zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach przy moliwie najniszym zapotrzebowaniu na energi.

 Ju od 11 kwietnia automatyczne bramy garaowe, drzwi wejciowe z zamkiem elektrycznym oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe firmy WINIOWSKI bdzie mona naby w technologii smartCONNECTED w wyjtkowej ofercie specjalnej. Wiosna zapowiada si wic interesujco dla wszystkich entuzjastw inteligentnych technologii planujcych remont lub budow domu.

 Firma KRISPOL, wiodcy producent bram segmentowych garaowych i przemysowych, okien, rolet i drzwi, wprowadzia do oferty KRISPOL HOME MANAGER - system sterowania bram garaow i wjazdow za porednictwem smartfona.

 Pocztkiem roku do oferty marki VALVEX weszy nowe regulacyjne zawory ktowe grzybkowe z pokrtem. Zawory ktowe BASE I PROFF przeznaczone s do montau w instalacjach wodocigowych i dostpne w nastpujcych rozmiarach: 1/2 x 3/8?, 1/2 x 1/2?, 1/2 x 3/4? oraz 1/2??-3/8-M10.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio