Reklama


KATALOG FIRM

Dolcan Sp. z o.o.

Dolcan Sp. z o.o. ul. Łodygowa 26
03-687 Warszawa
mazowieckie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 22/512 33 41

Firma Dolcan sp. z o.o powstała w 1991 roku, a więc już blisko 20 lat prowadzimy  działalność  w branży budowlanej, jako inwestor i deweloper . Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem.

Przez te lata sukcesywnie rozwijamy zakres naszej działalności poprzez budowanie coraz większych i nowoczesnych osiedli  a także poszerzamy  działalność wspierającą cały proces budowlany. Oprócz podstawowej działalności prowadzimy dwie hurtownie materiałów budowlanych i wykończeniowych, salon meblowy z wyposażeniem  wnętrz, kopalnie kruszywa oraz hotel w Częstochowie. Większość inwestycji realizujemy w Warszawie i w Ząbkach oraz w innych miastach w Polsce jak w Lublinie, Bydgoszczy, Szczecinie i  Kozienicach.

W 2009r. po raz czwarty firma Dolcan otrzymała Certyfikat Dewelopera , który potwierdza naszą wiarygodność  oraz jakość wykonywanych usług. Oprócz osiągnięć w działalności biznesowej  szczególną radość przyniósł nam  sukces na niwie sportowej.  W  2008 r. nasza drużyna piłkarska Dolcan Ząbki, awansowała do I ligi i utrzymuje się na wysokiej - 4 pozycji w tabeli. Bierzemy czynny udział w działalności społecznej, wspierając  charytatywnie różne potrzebujące instytucje i wydarzenia kulturalno -sportowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Więcej informacji z firmy w serwisie newss.pl:


  Odsłon: 439
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Joomla SEF URLs by Artio
no prescription drugs } Canadian pharmacy online sorry.