Reklama


KATALOG FIRM

Makler Nieruchomości

Makler Nieruchomości Kilińskiego 27/29 lok.15AB
90-208 Łódź
łódzkie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Włodzimierz Sójta
Telefon: 422394083

Makler Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami. Standardy naszych działań zostały oparte o najlepsze światowe wzorce. Współpraca z nami to przede wszystkim bezpieczne transakcje na rynku nieruchomości.

Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, hotele, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowe i usługowe, stacje paliw. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, ale dzięki współpracy z innymi agencjami możemy także wyszukać dla Państwa nieruchomości na terenie całej Polski i Europy.

Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
- badanie stanu prawnego nieruchomości,
- przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
- pomoc w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości,
- pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości,
- marketing nieruchomości: promocja na internetowych portalach i reklama w prasie lokalnej.

Swoim zaufaniem obdarzyła nas rzesza klientów, z których część prowadzi z nami stałą współpracę. Dobrą reputację zawdzięczamy szczególnej staranności i dbałości przy wykonywaniu czynności pośrednictwa. Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie. Przestrzegamy zasad etyki i standardów zawodowych pośredników. Łącząc tradycje z nowoczesnością popartą najnowszą technologią staramy się w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów.

Pośrednicy i agenci naszej firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami oraz biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Posiadamy licencję zawodową pośrednika nr 7229 nadaną przez Prezesa UMiRM oraz ubezpieczenie OC.


  Odsłon: 861
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Joomla SEF URLs by Artio
no prescription drugs } Canadian pharmacy online sorry.