Reklama

Bramy garażowe Rzeszów Aktualnie u siebie mam zamontowaną bramę garażową od firmy Rezbi z Rzeszowa. Cała automatyka działa bez zarzutu, polecam ich usługi, fachowe podejście do działań.
 • rezbi.pl

 • Segmentowa brama garażowa PETECKI FUTURE 80
  Wpisany przez developerium   
  piątek, 23 lutego 2018 07:33  Jednym z produktów firmy PETECKI, który swoją atrakcyjność zawdzięcza wyjątkowym właściwościom jest brama PETECKI FUTURE 80. Cechuje ją estetyka i wysoka termoizolacyjność, która jest wynikiem zastosowania specjalnej elastycznej osłony międzypanelowej.

  Panele wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej wypełnionej bezfreonową pianką poliuretanową. Użycie paneli o grubości 80 mm, uszczelki Thermo Plus oraz podwójnych uszczelek dolnych sprawiło, że brama FUTURE 80 osiągnęła rewelacyjny wynik  U=0,7 W/m2K, a współczynnik przenikania ciepła dla panela wynosi: 0,3 W/m2K.  Pomysłowość produktu przejawia się w ukryciu zawiasów, co nadaje bramie lepszy wygląd oraz zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo. Skrzydło bramy wykonane jest z paneli o różnych wysokościach, w zależności od gabarytów bramy. Podwójne rolki zapewniają lekką i cichą pracę bramy. Dla bram obsługiwanych ręcznie możliwe jest zastosowanie zamka lub zasuwy. W przypadku bram z napędami stosujemy system Somfy Dexxo Pro 1000 lub Came HG 1000.

  Proponujemy cztery rodzaje prowadzeń:

  - sprężyny skrętne, prowadzenie z przewyższeniem
  - sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
  - sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
  - sprężyny skrętne, pojedyncze prowadnice poziome

  Mocnymi stronami jest również odporność na korozję, nowoczesny i ponadczasowy design, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość, bezawaryjność, ale także energooszczędność.

  Brama FUTURE 80 dostępna jest w szerokiej gamie kolorów. Oprócz zaproponowanej przez Grupę PETECKI (http://bit.ly/future-80 ), wykonujemy również zamówienia w pełnej gamie kolorystycznej z palety RAL, jak również w specjalnych foliach
  dekoracyjnych z palety Carbone Design.

  Bramy segmentowe PETECKI to gwarancja solidności i bogatej oferty na rynku.

  PETECKI
  press box

   
  Joomla SEF URLs by Artio