Reklama


Nowy zasilacz samochodowy od MODECOM PDF Drukuj EmailFirma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty nową ładowarkę samochodową MODECOM MC-UC90.1 Royal.

 
WIŚNIOWSKI Kreatorem Budownictwa Roku 2018. Wyznaczamy trend, za którym podąża konkurencja PDF Drukuj EmailTytuł Kreatora Budownictwa Roku 2018 powędrował do firmy WIŚNIOWSKI oraz jej właściciela i założyciela Andrzeja Wiśniowskiego. To nagroda za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa, która potwierdza kluczową rolę marki WIŚNIOWSKI dla rynku i rozwoju branży.

 
Zasady doboru grzejników PDF Drukuj Email
instalacjeGrzejnik jest elementem oddającym ciepło do pomieszczenia na dwa zasadnicze sposoby: poprzez konwekcję (nagrzewanie warstwy powietrza przy ściankach grzejnika, a następnie konwekcyjne przemieszczanie się w ogrzewanym pomieszczeniu powietrza ciepłego w górę zaś zimnego w dół) oraz poprzez radiację (promieniowanie, 5% ÷ 30% oddawanej energii), gdyż każde ciało o temperaturze wyższej niż zero absolutne (0K czyli -273,15oC) emituje ze swojej powierzchni promieniowanie elektromagnetyczne w tym cieplne.

 
OLIGO DUO od VALVEX - 2 x więcej możliwości PDF Drukuj Email
instalacjeZawór OLIGO DUO od VALVEX to dwa razy więcej opcji! Umożliwia stosowanie dwóch punktów czerpalnych z jednego miejsca. Posiada możliwość podłączenia dwóch węży lub  podłączenia jednego węża, wykorzystując drugie podłączenie jako zawór spustowy.

 
Cenne powietrze PDF Drukuj EmailWarto zadbać o zdrowy klimat w użytkowanych pomieszczeniach i zapewnić im dopływ świeżego powietrza. Można tego dokonać w dwojaki sposób. Pierwszy z nich to wietrzenie pomieszczeń według następujących wskazówek.

 
Promocja Black Friday od firmy KRISPOL PDF Drukuj EmailFirma KRISPOL pokazuje, że nawet w branży stolarki otworowej klient może liczyć na wysokie rabaty w Black Friday.

 
Premiera nowych aluminiowych drzwi zewnętrznych z kolekcji SOLANO PDF Drukuj Email
mat.bud.Eleganckie, uniwersalne, trwałe. Linia SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych. Kolekcja jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne.

 
Więcej naturalnego światła i lepsze samopoczucie dzięki oknom i drzwiom balkonowym Edge marki WnD PDF Drukuj EmailNa rynku stolarki otworowej pojawiła nowa seria okien i drzwi balkonowych Edge marki WnD. Umiejętne połączenie stabilnej konstrukcji i minimalistycznego designu w tych wyrobach pozwala cieszyć się ich funkcjonalnymi i estetycznymi walorami przez lata. Co jednak najbardziej istotne, produkty Edge dostarczają do pomieszczenia więcej światła naturalnego, tworząc jasną i przyjazną przestrzeń. Unikatowe rozwiązanie zostało stworzone w oparciu o doświadczenie i technologię OKNOPLAST.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio