- Najlepsze tablety dla dzieci - więcej możliwość z marką Blackview
- FERRO modernizuje stronę internetową i wprowadza platformę B2B dla partnerów handlowych
- Nowoczesna strefa bidetu
- "Dekarz musi czuć się pewnie" - wywiad z Jarosławem Kostrzewą, kierownikiem swisspor AKADEMIA
- Twój dom, Twój scenariusz - zaplanuj swój dzień dzięki TaHoma switch
Somfy doĹÄ cza do akcji „JesteĹmy razem. POMAGAMY”

Somfy, producent automatyki domowej i rozwiÄ zaĹ smarthome, doĹÄ cza do inicjatywy âJesteĹmy razem. POMAGAMYâ i sfinansuje zakup ĹrodkĂłw ochrony osobistej dla personelu medycznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
W ramach akcji Somfy Polska, producent wspiera Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, ktĂłry kaĹźdego dnia opiekuje siÄ pacjentami onkologicznymi, dzieÄmi urodzonymi przedwczeĹnie czy z wrodzonymi chorobami genetycznymi. To grupa wymagajÄ ca szczegĂłlnej troski, zwĹaszcza w obecnej sytuacji epidemicznej w kraju. W Instytucie Matki i Dziecka, jak w wielu placĂłwkach na terenie caĹego kraju, brakuje specjalistycznego sprzÄtu i ĹrodkĂłw niezbÄdnych do zapewnienia pacjentom odpowiedniej ochrony . Â
– Na pierwszej linii ognia w walce z pandemiÄ SARS-cov-2 pozostajÄ lekarze, pielÄgniarki, sanitariusze, ratownicy medyczni, diagnoĹci laboratoryjni i wielu innych. Codziennie wkĹadajÄ ogromny wysiĹek, a my naprawdÄ moĹźemy im pomĂłc: pozostajÄ c w domach i wspierajÄ c w pozyskiwaniu niezbÄdnych do pracy ĹrodkĂłw, ktĂłre wyczerpujÄ siÄ w bĹyskawicznym tempie. Dlatego, jako firma dziaĹajÄ c na polskim rynku, czujemy siÄ zobowiÄ zani do udzielenia wsparcia w tym trudnym czasie. Tym bardziej angaĹźujemy siÄ w inicjatywÄÂ âJesteĹmy Razem. POMAGAMYâ, ktĂłra ma realny wymiar pomocowy i jest doskonaĹym wyrazem, Ĺźe wspĂłlnie, niezaleĹźnie od branĹźy czy wielkoĹci firmy, moĹźemy osiÄ gnÄ Ä wiÄcej â mĂłwi RadosĹaw Borkowski, dyrektor zarzÄ dzajÄ cy Somfy Polska. Â
Instytut Matki i Dziecka oprĂłcz swojej dziaĹalnoĹci medycznej prowadzi rĂłwnieĹź dziaĹania wspierajÄ ce w tym czasie najmĹodszych. We wspĂłĹpracy z FundacjÄ Instytutu Matki i Dziecka, sieciÄ badawczÄ HBSC (Health Behaviour in School-aged Children) oraz sieciÄ badawczÄ COSI (Childooh Obesity Survaillance Initiative), przygotowuje kampaniÄ informacyjnÄ dla dzieci i mĹodzieĹźy na temat zagroĹźeĹ zwiÄ zanych z koronawirusem SARS-Cov-2.
JesteĹmy razem. POMAGAMY to akcja zainicjowana przez Leszka Gierszewskiego, prezesa firmy Drutex SA, jednego z wiodÄ cych producentĂłw okien w Europie. Do akcji natychmiast doĹÄ czyli przedsiÄbiorcy, gotowi nieĹÄ pomoc w obliczu pandemii. CaĹy czas zbierane sÄ Ĺrodki na wsparcie finansowe dla placĂłwek sĹuĹźby zdrowia. JesteĹmy razem. POMAGAMY, to akcja, ktĂłra byĹa natychmiastowÄ odpowiedziÄ na sytuacjÄ ogromnego zagroĹźenia spoĹecznego. To niesamowite, Ĺźe tyle marek, znanych i cenionych firm potrafiĹo poĹÄ czyÄ siĹy i w tak krĂłtkim czasie zorganizowaÄ pomoc â podsumowuje Leszek Gierszewski, honorowy przewodniczÄ cy rady akcji, prezes zarzÄ du Drutex S.A. WĹrĂłd partnerĂłw akcji znaleĹşli siÄ rĂłwnieĹź: Budimex, Dr Irena Eris, LPP, Citronex, TubÄ dzin, Eko-Color, Posnet, Pekabex, Deichmann oraz CCC. PeĹna lista partnerĂłw dostÄpna jest na stronie inicjatywy: https://jestesmyrazem.org/partnerzy-akcji/ .
Nie jesteĹmy obojÄtni, POMAGAMY!
Somfy

