Reklama

aktualności


Grupa Cerrad zaprasza na Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie PDF Drukuj EmailJuż za kilka dni kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie. Przez pięć dni od 26 do 30 września najlepsi producenci zaprezentują swoje produkty na powierzchni ponad 150 000 m2. Już dzisiaj zapraszamy na stoisko Grupy Cerrad: Hala 16 / Stoisko C9-D10.

 
PGE Obrót przypomina o zasadach cyberbezpieczeństwa PDF Drukuj Email


Oszuści znów wysyłają wiadomości, w których próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe, podszywając się pod sprzedawców prądu. Spółka z Grupy PGE apeluje o szczególną ostrożność i przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w komunikacji elektronicznej.

 
Klimas Wkręt-met na targach BATIMAT 2022 PDF Drukuj EmailBranże budownictwa i architektury przygotowują się do kolejnej edycji tragów BATIMAT. Wydarzenie odbędzie się od 3-6 października w Paryżu. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Klimas Wkręt-met, która na rynku francuskim promuje swoją markę Klimas.  Lider technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej zaprezentuje bogate portfolio produktów, w tym elementy złączne, przeznaczone dla ekologicznego budownictwa z drewna czy systemów termoizolacji ścian.

 
10 lat sukcesu - jubileusz fabryki dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie PDF Drukuj Email

 Uruchomienie zakładu CREATON Polska 12 września 2012 r. było przełomowym przedsięwzięciem firmy w skali całej Europy

19 września fabryka dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie obchodzi okrągły jubileusz 10 lat funkcjonowania. Uruchomienie tego zakładu było przełomowym przedsięwzięciem firmy w skali całej Europy. Równocześnie inwestycja miała olbrzymie znaczenie dla regionu i lokalnej społeczności. Stosowane w widziszewskim zakładzie innowacyjne technologie czynią z niego jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu na kontynencie.

 
Klimas Wkręt-met świętuje dziesięciolecie Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie PDF Drukuj EmailMija dekada od powstania Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie. Producent zaplanował uroczyste obchody, które trwać będą od 19 od 23 września. Z tej okazji przygotowano szereg różnych promocji, dostępnych w sklepie stacjonarnym przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie.

 
Złoty medal EcoVadis dla Grupy Corialis PDF Drukuj EmailGrupa Corialis, do której należy Aliplast Sp. z o. o. oraz Aliplast Extrusion, została nagrodzona złotym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis, zajmującą się oceną działań i praktyki firm z perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym zaangażowania ekologicznego.

 
Załoga Hörmann Polska zwycięża w zawodach Regatta Business Poland 2022 w klasie profesjonalnej PDF Drukuj EmailStawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi – komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska.

 
Klimas Wkręt-met członkiem indyjskiego Stowarzyszenia Producentów Okien i Drzwi z PcV - UWDMA PDF Drukuj EmailKlimas Wkret-met, lider technik zamocowań w Europie Środowej i Wschodniej, nie zwalnia tempa w realizacji swoich planów, związanych z działalnością eksportową. Producent, poza rosnącym udziałem sprzedaży, zwiększa swoje wpływy oraz zaangażowanie w kolejnych organizacjach branżowych i dołącza do indyjskiego Stowarzyszenia Producentów Okien i Drzwi z PcV - UWDMA.

 
Podróż do pięknej strony wnętrza: Premiera kolekcji Cerrad x La Mania Home PDF Drukuj EmailPonad 250 niezwykłych osób (architekci, developerzy, dziennikarze, gwiazdy z pierwszych stron gazet) gościło 8 września na wyjątkowym evencie zorganizowanym w salonie Maxfliz w Warszawie. W sprzedaży dostępna jest nowa linia płytek gresowych Cerrad x La Mania Home. W ramach promocji wyjątkowych kolekcji partnerzy: Cerrad, La Mania Home oraz Maxfliz zorganizowali niezwykłe wydarzenie. Marki wspólnie zaprosiły gości w podróż do „Pięknej strony wnętrza” i odkrywania Mediolanu, Nowego Jorku, Rio de Janeiro oraz Maroko - destynacji, które stały się inspiracją do powstania kolekcji: Ceppo Nuovo, Brazilian Quartzite, Modern Concrete, Marmo Thassos/Morocco.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio