Łazienka dla gości – wygoda dla domowników

Zapraszając członków rodziny lub przyjaciół do naszego domu chcemy żeby czuli się w nim jak najlepiej. Dbamy o porządek, miłą atmosferę, przygotowujemy specjalne posiłki. Gdy goście odwiedzają nas często warto urządzić dla nich pokój gościnny oraz elegancką łazienkę.

Łazienka to dla domowników miejsce szczególne. Nie chcemy żeby ktoś „z zewnątrz” zakłócał panujący tam spokój i intymną atmosferę. Dlatego powinniśmy w naszym domu pomyśleć o toalecie przeznaczonej specjalnie dla gości. Zapewni to swobodne korzystanie z łazienki zarówno nam, jak i odwiedzającym nas osobom. Aranżując ją z wykorzystaniem ceramiki oraz kabin marki KOŁO stworzymy miejsce, w którym goście poczują się komfortowo.

Specjalnie dla gości
Funkcję reprezentacyjną naszego domu pełni przede wszystkim salon, ale ważną rolę odgrywa także łazienka. Nie wystarczy więc wstawić do niej zwykłą umywalkę i miskę ustępową. Należy zadbać, aby elementy, w które została wyposażona tworzyły funkcjonalną oraz estetyczną całość. Efekt ten osiągniemy korzystając z ceramiki Style marki KOŁO. Eleganckie umywalki asymetryczne wchodzące w skład kolekcji, charakteryzują się dużą powierzchnią odkładczą. Możemy na niej postawić mydło w kolorowej mydelniczce, kubek z pastą oraz inne kosmetyki niezbędne do codziennej toalety. Natomiast w pojemnej szafce bocznej z powodzeniem zmieścimy czyste ręczniki. W serii znajdziemy również bidet oraz miskę ustępową. Zestawiając razem wszystkie elementy kolekcji Style marki KOŁO stworzymy funkcjonalną i elegancką łazienkę. Jeśli jednak przestrzeń, którą wygospodarowaliśmy na łazienkę dla gości jest niewielka możemy zdecydować się na umywalkę oraz miskę ustępową z serii Nova Top Pico marki KOŁO. Kolekcja ta została stworzona specjalnie z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Dzięki kompaktowym wymiarom ceramiki z serii Nova Top Pico z łatwością  wkomponujemy ją w nawet najmniejszą łazienkę, tworząc estetyczne wnętrze.  

Dłuższa wizyta
Często przyjaciele lub rodzina odwiedzają nas na dłużej niż jeden dzień, dlatego aranżując łazienkę dla gości warto od razu pomyśleć także o kabinie prysznicowej. Wieczorem, kiedy przychodzi pora na kąpiel może się bowiem okazać, ze jeden prysznic lub jedna wanna w domu to za mało. Dodatkowy natrysk pozwoli uniknąć niekomfortowej sytuacji związanej z wydłużającym się czasem oczekiwania na „wolną” łazienkę. Decydując się na takie rozwiązanie, warto zwrócić uwagę na – dostępną w nowej, niższej cenie – narożną, półokrągłą kabinę Akcent Plus marki KOŁO. Świetnie nadaje się ona zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni. Ponadto powierzchnia kabiny jest pokryta powłoką Reflex KOŁO, która ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i osadów mineralnych.

Łazienka dla gości to rozwiązanie wygodne zarówno dla osób, które nas odwiedzają, jak i dla domowników, którzy nie muszą dzielić swojego pokoju kąpielowego z większą, niż na co dzień liczbą osób. Zaaranżowana z wykorzystaniem ceramiki Style lub Nova Top Pico oraz kabiny Akcent Plus marki KOŁO stanie się miejscem, w którym nasi goście będą mogli poczuć się, jak we własnym domu.

Kolekcja Style, cena od 201,00 zł brutto.
Kolekcja Nova Top Pico, cena od 145,00 zł brutto.
Kabina Akcent Plus, cena od 2246,00  zł brutto.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}