Dilo Roku 2011 dla Novaservis!

NOVASERVIS A.S., spółka wchodząca w skład Grupy FERRO, zdobyła I miejsce w konkursie „Dilo Roku 2011” w Republice Czeskiej.

 Wyróżnienie zostało przyznane Firmie przez Cech Specjalistów od Hydrauliki i Urządzeń Techniki Grzewczej Republiki Czeskiej za wyposażenie łazienek luksusowego hotelu Maria Spa Courtyard. Należy podkreślić, iż Dilo Roku uważane jest za najbardziej prestiżową nagrodę w tym kraju.

W czterogwiazdkowym hotelu wykorzystano baterie Metalia, wyróżnione złotym medalem na targach budownictwa SKH Brno, a także dyplomem honorowym dla najlepszego produktu na pokazie Aqua-therm w Pradze oraz akcesoria łazienkowe Novatorre, które otrzymały nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu CZECH MADE.

Produkty Novaservis zostały nagrodzone przede wszystkim za stylowe wzornictwo i zastosowanie najnowszych technologii. Ponadto, realizacja projektu przyczyniła się do zwiększenia puli dostępnych komfortowych usług hotelarskich oraz znacznego wzrostu zaufania w branży.

Od roku 2011 Novaservis należy do Grupy FERRO jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Firma jest liderem pod względem wielkości sprzedaży baterii. W Czechach i Słowacji jest jednym z najważniejszych producentów oraz wiodącym dostawcą wyposażenia sanitarnego.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX) {jcomments on}