Ekskluzywne marki w Galerii Echo

Echo Investment rozpoczęła współpracę z Grupą R&D, wyłącznym dystrybutorem luksusowych marek odzieżowych.
Marki, które pojawią się w Nowej Galerii Echo to między innymi: Marella, Penny Black, Liu Jo, Tru Trussardi, ICE Iceberg i Calvin Klein Jeans, Armani Jeans i Versace Jeans. W skład Grupy R&D wchodzą firmy OWL International, R&D Poland i TRS Polska.

Dzięki współpracy z Grupą R&D na kielecki rynek wejdą marki, które nie były do tej pory dostępne w naszym regionie. Uzupełnią one ofertę Galerii Echo o produkty luksusowe. Tym samym spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy tego typu zakupów mogli dokonywać jedynie w największych polskich miastach. – mówi Mariusz Czerwiak, Senior Leasing Manager w Echo Investment.

Obecnie Nowa Galeria Echo jest w fazie zaawansowanych prac budowlanych, a poziom wynajmu powierzchni handlowej osiągnął 80%. Po rozbudowie Galeria Echo w Kielcach będzie jednym z największych centrów handlowo – rozrywkowych w Polsce.

Otwarcie obiektu planowane jest na maj 2011 r.

 


GALERIA ECHO w Kielcach po rozbudowie będzie miała około 166 000 mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia wynajmowalna wyniesie około  67 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2 300 miejsc parkingowych.
W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.
Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w I połowie 2011 roku.
Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.
www.nowa.galeriaecho.pl

Marella to działająca od 1988 roku prestiżowa firma wchodząca w skład włoskiego holdingu MaxMara Fashion Group. Szeroka gama wysokiej jakości odzieży dla kobiet wraz z butami, torbami, szalami jak i innymi dodatkami uzupełnia całość kolekcji, sprawiając, że staje się ona bogata i interesująca. Marka Marella jest obecna w najważniejszych stolicach mody takich jak: Mediolan, Rzym, Barcelona, Madryt i Paryż.

www.owl.com.pl

PennyBlack to włoska marka odzieżowa produkowana przez Manifatture del Nord S.r.l., spółkę powołaną do życia przez Max Mara Fashion Group pod koniec lat `60, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie kobiet szukających kolekcji mniej formalnej, inspirowanej codziennością. Penny Black to młoda linia o łatwym stylu, ale jednocześnie wyjątkowo wyrafinowanym. Marka we Włoszech posiada 51 salonów. Ponadto bardzo intensywnie rozwija się w około 1 500 butikach typu „multimarca” na całym świecie: m.in. we Francji, Hiszpanii, Grecji, Anglii, Portugalii, Rosji.

www.owl.com.pl

Liu Jo marka stworzona dla eleganckich kobiet, która narodziła się w 1995 roku i została uznana za jeden z największych sukcesów handlowych we Włoszech. Najnowsza kolekcja LIU JO to kombinacja klasycznej elegancji, nowoczesnych wzorów, ciekawych zestawień i wysokiej jakości wykonania. Sieć sklepów marki można znaleźć m.in. w Paryżu, Tokyo, Mediolanie, Moskwie, Pradze, Rzymie, Londynie i Dubaju.

www.rdpoland.com.pl

Tru Trussardi to marka odzieżowa obecna na polskim rynku od 2005 roku oferująca kolekcje o nieformalnym, miejskim wizerunku dla kobiet żyjących rytmem wielkiego miasta. Tru Trussardi oddaje charakter pierwszej linii Trussardi łącząc dynamikę, pęd życia i ekscytacje miastem z indywidualizmem ludzi.

www.rdpoland.com.pl

ICE Iceberg jest prestiżową marką odzieży dla kobiet i mężczyzn, oferującą wyrazisty styl inspirowany elementami tradycyjnego wzornictwa połączonego z luksusowym elementem graficznym. Asortyment linii dopełniają charakterystyczne akcesoria. ICE Iceberg jest sygnowana metką ICEBERG.

www.rdpoland.com.pl

Calvin Klein Jeans to jedna z linii marki Calvin Klein, oferująca wysokiej jakości kolekcje odzieży jeansowej dla kobiet i mężczyzn. W swoich kolekcjach posiada spodnie, koszule, kurtki i dodatki.

www.rdpoland.com.pl

Armani Jeans to stworzona przez Giorgio Armani linia odzieży dla młodych kobiet i mężczyzn ceniących sobie elegancję i niezobowiązujący szyk. Kolekcje marki prezentują modę casual wpisującą się w nurt mody miejskiej.

www.rdpoland.com.pl

Versace Jeans to linia odzieżowa Domu Mody Versace, która powstała w 1980 roku. Jest to marka dla profesjonalistów, którzy oczekują innowacyjnego designu, połączonego z klasyką na najwyższym poziomie. Wyznaczając nowe trendy, stosuje połączenia matowej skóry, zamszu oraz ciekawych przeszyć, nawiązujących do mody lat dwudziestych.

www.rdpoland.com.pl

Echo Investment
{jcomments on}