GROHE: Baterie łazienkowe dla umywalki w każdym rozmiarze

Nowa gama baterii GROHE zapewnia optymalne możliwości  w doborze stylu, rozmiaru i łatwości użytkowania.

W wyborze idealnej baterii łazienkowej różnorodność odgrywa kluczową rolę. Każde gospodarstwo domowe ma w tej kwestii specyficzne wymagania –   w przypadku osób starszych liczy się łatwość w użyciu, dla mieszkań  z małymi dziećmi ważny jest nieskomplikowany dostęp. Armatura łazienkowa musi odpowiadać potrzebom użytkownika tak, aby czuł się komfortowo  w każdej sytuacji – zarówno podczas napełniania wysokiego wazonu, jak też  i podczas szybkiego mycia włosów.

Dlatego GROHE w swojej bogatej ofercie baterii i armatury łazienkowej posiada modele w rozmiarach od XS do XL, a ich design doskonale komponuje się z każdym wystrojem łazienki. Asortyment ten uzupełniają baterie średniej wysokości oraz baterie GROHE do umywalek wolnostojących. Dzięki temu nawet najbardziej śmiałe pomysły na wymarzoną łazienkę mogą się ziścić.

Baterie w nowoczesnych wzorach

Chociaż rynek oferuje umywalki w różnych kształtach, rozmiarach i wysokości, z GROHE nie będziesz się męczyć z dopasowaniem odpowiedniej baterii. W kolekcji Quadra, Lineare, Eurocube, Eurodisc Cosmopolitan i Concetto znalazły się nowe baterie średniej wysokości, które dają więcej wolnego miejsca podczas mycia rąk, a tym samym zapewniają użytkownikom maksymalny komfort. Ponadto większa przestrzeń użytkowa pozwala na bezproblemowy dostęp do uchwytu baterii, a także zapewnia większą ergonomię użytkowania.

Stylowe baterie łazienkowe do umywalek wolnostojących

W kolekcji  Allure, Quadra, Lineare, Eurocube oraz Eurodisc Cosmopolitan znalazły się właśnie zaprojektowane niedawno jednouchwytowe baterie do umywalek wolnostojących. Ich wysokość i szerokość dostosowane zostały do wyrazistego stylu umywalek. Dłuższe wylewki pozostawiają więcej miejsca na ręce, dając możliwość kompletnego wykorzystania przestrzeni użytkowej.

Perfekcyjne dopasowanie długości kranu

Wielofunkcyjność to cecha rozpoznawcza nowej serii dwuotworowych baterii montowanych na ścianie. Rozwiązanie to sprawdza się w tradycyjnych oraz wolnostojących umywalkach. W kolekcjach Quadra, Lineare, Eurocube, Eurodisc Cosmopolitan i Essence producent GROHE przewidział możliwość zastosowania wylewek w dwóch różnych długościach. Dzięki temu użytkownicy mogą wybrać baterię, która optymalnie pasuje do umywalki i spełnia ich wymagania.

Połączenie innowacyjnej technologii z komfortem użytkowania

Oprócz doskonałej stylistyki i ponadprzeciętnej funkcjonalności, nowa gama produktów GROHE zyskuje również punkty za bezpieczeństwo i oszczędzanie wody. Baterie z 28-milimetrowymi głowicami w technologii GROHE SilkMove® pozwalają na ustawienie maksymalnej temperatury,  co nie tylko przekłada się na względy bezpieczeństwa i ochronę przed oparzeniem, ale też pozwala oszczędzać energię. Ponadto technologia GROHE EcoJoy® ogranicza zużycie wody aż do 5.7 litra na minutę, nie wpływając na komfort użytkowania. Baterie, w których zastosowano technologię GROHE StarLight®, stworzono dla osób ceniących idealny połysk armatury. Ze względu na dopracowanie wszystkich powłok, baterie te odporne są na trwałe zabrudzenia oraz zarysowania, dzięki czemu nawet po wielu latach wyglądają jak nowe.

Nowa oferta baterii łazienkowych GROHE łączy unikalne rozwiązania technologiczne z niepowtarzalnym designem, aby zapewnić użytkownikom jak największą wygodę.


Grupę GROHE tworzą spółki: GROHE AG, Hemer, Joyou AG, Hamburg oraz firmy operujące na rynkach zagranicznych.

Będąc wiodącym dostawcą armatury na świecie, GROHE skupia się przede wszystkim na jakości, technologii i odpowiedzialności – zgodnie ze swoim mottem „Pure Freude anWasser”.

Grupa GROHE zatrudnia około 9000 osób na całym świecie, w tym około 3400 w Joyou oraz 2300 w niemieckim oddziale GROHE.

Grupa GROHE posiada dziewięć zakładów produkcyjnych, z których sześć zlokalizowanych jest poza granicami Niemiec: w Portugalii, Tajlandii, Kanadzie i Chinach ( Joyou ). 85 procent przychodów grupy pochodzi z rynków światowych.

W styczniu 2014 r. Grupa GROHE przejęta została przez Grupę LIXIL i Bank Rozwoju Japonii. LIXIL jest światowym liderem na rynku materiałów budowlanych i wyposażenia mieszkań. GROHE i Joyou w ramach grupy LIXIL funkcjonują jako podmioty niezależne.


Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)  {jcomments on}