Idealne rozwiązanie na zimę i lato – parawany nawannowe Niven


Aranżacja łazienki zawsze stawia jej właścicieli przed pytaniem – wanna czy prysznic? Zwolennicy wanien cenią sobie błogie odprężenie, które zapewnia im gorąca kąpiel. Amatorzy szybkich pryszniców wolą orzeźwiający natrysk. Często te preferencje zmieniają się wraz z porą roku. Zwykle zimą wybieramy wannę, a latem – prysznic. Jak osiągnąć kompromis, gdy mamy małą łazienkę, więc instalacja jednego i drugiego nie wchodzi w grę? KOŁO ma na to sposób – parawany nawannowe Niven.

Kto z nas nie lubi w mroźny zimowy wieczór wygrzać się w gorącej, relaksującej kąpieli albo w upalny letni dzień wskoczyć pod chłodny prysznic? Niewielkie powierzchnie łazienek często zmuszają nas do zamontowania albo wanny albo kabiny prysznicowej. Zwykle decydujemy się na prysznic, bo zajmuje on mniej miejsca. Jednak pozbawia nas to uroków korzystania z dobroczynnego wpływu wanny, co jest szczególnie dotkliwe w tak mroźną zimę, jak tegoroczna. Co zrobić, by na co dzień móc korzystać zarówno z wanny, jak i z prysznica? Dzięki nowym parawanom nawannowym Niven marki KOŁO nie musimy już wybierać.

 Parawan nawannowy jednoczęściowy

Doskonałe dopasowanie
KOŁO oferuje dwa rodzaje parawanów nawannowych Niven. Możemy dobrać, odpowiedni do posiadanej wanny, parawan jednoczęściowy o wymiarach 70 x 140 cm lub dwuczęściowy o wymiarach 125 x 140 cm. Konstrukcja parawanów pozwala na zamontowanie ich na niemal każdej wannie prostokątnej. Mogą być składane na ścianę poza wanną, jak i przy wannie. A zastosowany w zawiasach system pozycjonowania poszczególnych elementów szklanych sprawia, że korzystanie z parawanów jest niezwykle łatwe. Możliwość otwierania parawanów do wewnątrz wanny, jak i na zewnątrz pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości.

 – Parawany Niven marki KOŁO zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów oraz chromowanych okuć. Szkło standardowo pokryte jest specjalną powłoką Reflex Koło, która znacznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i ułatwia utrzymanie w czystości. Całkowitą szczelność parawanów zapewniają profile montowane na ścianie i brzegu wanny, a także w odpowiednie uszczelki – mówi Artur Banasiak, Senior Product Manager ds. B&S Sanitec Koło.

Unikalne wzornictwo
Parawany nawannowe Niven marki KOŁO wykonano ze szczególną dbałością o formę i detale. Ich eleganckie i uniwersalne wzornictwo pozwoli na dopasowanie do prawie każdej aranżacji łazienki, podnosząc jej estetykę. W ramach serii Niven, poza parawanami nawannowymi, dostępne są także kabiny prysznicowe półokrągłe i kwadratowe, drzwi skrzydłowe oraz ścianki boczne.

Kiedy nasza łazienka jest niewielkich rozmiarów zaaranżowanie jej tak, aby nie trzeba było z niczego rezygnować, wymaga kreatywności. Idealne rozwiązanie podsuwa marka KOŁO. Posiadając parawan nawannowy Niven marki KOŁO możemy korzystać z wanny zimą, a latem z prysznica.

 Parawan nawannowy dwuczęściowy
Parawan nawannowy jednoczęściowy 70 x 140 cm, cena 1585 brutto.
Parawan nawannowy dwuczęściowy 125 x 140 cm, cena 2317 zł brutto.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / 28 stycznia 2010

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}