Integra kusi zestawem

W poniedziałek 12 marca ruszyła kolejna promocja Amiki na kuchenny sprzęt do zabudowy. Potrwa do końca maja, a więc czasu na zakupy jest sporo. Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę nagród lepiej decyzji nie odkładać na ostatnią chwilę. Z promocji szybko skorzystają na pewno ci, którzy dobrze wiedzą, czego chcą, a w dodatku uwielbiają być kuszeni.

Promocją objęte są zestawy składające się z piekarnika, płyty grzejnej i zmywarki. Pełna lista produktów została umieszczona w ulotce dostępnej w punktach sprzedaży; można ją także znaleźć na stronie internetowej www.amica.pl w zakładce Promocje. Jądrem całej akcji jest nowoczesny sprzęt z linii Integra, dlatego całe przedsięwzięcie zostało przez organizatora nazwane „Integra kusi zestawem”. Jeśli komuś zależy na utrzymaniu jednolitej linii i harmonii w domu, a zwłaszcza w kuchni, ma okazję sięgnąć po zestaw stanowiący komplet, a dodatkowo zyskać jeden z tysiąca ciśnieniowych ekspresów do kawy Amica Cremis CE2011.

Tym razem Amica zwraca uwagę klientów na 6 piekarników (pięć z linii Integra, jeden z linii Fusion), 6 płyt grzejnych (w tym dwie Integra) i 7 zmywarek (cztery Integra). Jest więc z czego wybierać, zwłaszcza że wśród płyt grzejnych znajdują się zarówno gazowe, jak i ceramiczne oraz indukcyjne, czyli coś dla osób preferujących rozwiązania tradycyjne (gaz) – choć od razu należy zaznaczyć, że jest to tradycja w wersji najnowszej – jak i tych, które stawiają na przyszłość (indukcja).

Promocyjne piekarniki – wszystkie w klasie energetycznej A – kuszą swoimi innowacjami, np. sterowaniem I-Cook Timer albo systemem czyszczenia Aqualytic. Wśród płyt grzejnych warto zwrócić uwagę na te, które wyposażone są w system OptiGas, umożliwiający oszczędne gospodarowanie gazem. Z kolei zmywarki – wszystkie w klasie AAA – z elektronicznymi wyświetlaczami LCD lub LED oferują wiele funkcji, które dopasowują sprzęt do konkretnego zapotrzebowania (np. 1/2 załadunku czy też program Express 60). Klient może sam skomponować odpowiedni dla siebie zestaw.

Tak więc już sam zakup promocyjnego sprzętu Amiki, wyposażonego w innowacyjne rozwiązania, jest powodem do dumy. Jeśli doda się do niego atrakcyjny bonus, duma jeszcze bardziej się powiększy. Każdy może tego doświadczyć, bo żeby stać się szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego ekspresu do przyrządzania pysznej kawy, wystarczy w ciągu 14 dni od daty kupna sprzętu przesłać pod adresem organizatora kopie dowodów zakupu, kopie kart gwarancyjnych i wypełniony kupon z ulotki promocyjnej. Dodatkowo po rejestracji na stronie www.amica.pl/mojaamica przynajmniej jednego z zakupionych produktów objętych promocją można otrzymać pół kilograma wybornej kawy.

Kto kupuje Amikę, zyskuje. Staje się posiadaczem sprzętu o zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Amica bowiem unowocześnia kuchnie Polaków. Wystarczy tylko chcieć z tego skorzystać i nie opierać się pokusie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX){jcomments on}