Jesienne Rabaty w Sklepach KOMFORT – tylko do końca października!

Październik i listopad to miesiące, w których kończymy remonty lub wykańczamy wybudowane domy. W Sklepach KOMFORT trwa wielka jesienna promocja, w której wiele produktów można kupić z rabatem nawet do 50%. W asortymencie objętym promocją znajdziemy między innymi dywany o pięknych jesiennych barwach, które idealnie nadadzą wnętrzu nowego charakteru.

Panele podłogowe, dywany i wykładziny objęte promocją można również kupić w e-sklepie www.komfort.pl . Klienci e-sklepu mogą bezpłatnie sprowadzić dywan do wybranego sklepu oraz skorzystać z dodatkowych bonusów, takich jak „Hity cenowe”, które dostępne są tylko w sprzedaży online.

Wiele pomysłów na urządzanie wnętrz, inspisujące galerie zdjęć oraz  porady specjalistów zostały umieszczone w utworzonym przez Komfort serwisie www.zyj-komfortowo.pl .

Do oznaczenia akcji Jesienne Rabaty we wszystkich punktach sprzedaży wykorzystane zostały materiały POS: bannery, plakaty i lokalne billboardy. Promocję wspierała kampania reklamowa w radio ZET oraz w Internecie.

Przykładowe produkty z oferty Jesienne Rabaty:


Dywan BELUCHI, 160x230cm , Cena: była 749zł, jest 419zł


Dywan CASA,140x120cm;Cena: była 439zł , jest 179zł


Dywan NEW EDGE, 120x180cm, Cena: było 649zł, jest 329zł


Podłoga drewniana LECCO, Deska trójwarstwowa Cena: było 149zł/m2, jest 99,95zł/m2


Panele SONATA, AC4, 7mm Cena: było 36,99zł/m2, jest 25,95zł/m2

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX) {jcomments on}