Kolejna inwestycja Activ Investment oddana zgodnie z tradycją!

Zgodnie z tradycją budowlaną krakowski deweloper Activ Investment uczci w trakcie uroczystości zwanej „Wiechą” zakończenie budowy IV etapu inwestycji przy ulicy Okulickiego w Krakowie. Wraz z inwestorem świętować będą firmy pracujące przy realizacji inwestycji, projektanci inwestora, a także przedstawiciele władz lokalnych.

Budynek, który powstał jako IV etap inwestycji przy ulicy Okulickiego w Krakowie, to kolejna inwestycja krakowskiej firmy Activ Investment w tym rejonie. Znajdujące się w nim 245 mieszkań, z uwagi na lokalizację oraz atrakcyjne ceny, pomimo obecnej sytuacji na rynku nieruchomości, bez problemu znalazły swoich nabywców. Tak więc już wkrótce przyszli mieszkańcy będą cieszyć się gotowymi mieszkaniami. W budynku znajdują się również lokale użytkowe o łącznej powierzchni prawie 3 tys. m2. Do dyspozycji mieszkańców są ponadto garaże podziemne, których łączna powierzchnia to niemal 4 tys. m2. Siedmiopiętrowy budynek ma aż 25 metrów wysokości, a komfort lokatorów zapewnia 7 nowoczesnych wind, które mają szczególne znaczenie dla młodych małżeństw z małymi dziećmi, jak i dla osób starszych. Cały budynek to ponad 18 tys. m2.

Aby powstała tak okazała budowla zużyto aż 370 000 tys. bloczków ceramicznych, co oznacza, że gdyby je ułożyć w szeregu, to powstałby pas o długości aż 140 km, co niemal ówne jest odległości z Krakowa do Rzeszowa. Ponadto w trakcie budowy wykorzystano 2000 ton stali oraz 6400 m3 betonu. Cały budynek ma 25 m wysokości, 71,6 m szerokości, a długość ramion wynosi 58 m. Można też oszacować jego wagę na ok. 20 tys. ton, co stanowiłoby nie lada wyzwanie, gdyby ktoś chciałby go przenieść. Na szczęście z powodu doskonale rozwiniętej infrastruktury handlowej i usługowej w tym rejonie, a także bardzo dobrego dostępu do komunikacji miejskiej, z pewnością jest to optymalna lokalizacja i budynek tu właśnie pozostanie.

W związku z dużym zainteresowaniem inwestycjami przy ulicy Okulickiego spółka Activ Investment przygotowuje się do realizacji kolejnego etapu inwestycji. Sukces prowadzonych działań inwestycyjnych Prezes Spółki Pan Thomas Podstawski upatruje głównie w dopasowaniu metraży oraz cen mieszkań do aktualnych potrzeb rynku. Czasy kiedy kupowano wszędzie i wszystko dawno się zakończyły i raczej prędko nie wrócą, a mimo tego firmy, projektując swoje nowe inwestycje, zapominają o tym. Właśnie w dopasowaniu się do potrzeb klientów widzimy nasz sukces, z tego też wynika wciąż rosnące zainteresowanie naszymi inwestycjami, które w wielu przypadkach, tak jak się to dzieje w Krakowie, wygrywają na rynku z gotowymi już lokalami – ocenia Prezes Thomas Podstawski.

Klienci biorą pod uwagę naszą wiarygodność, wieloletnią obecność na rynku oraz stabilność, wynikającą z finansowania inwestycji z własnych środków, co w połączeniu z dogodnym systemem spłat dopiero po kolejnych pracach budowlanych jest dla klientów bardziej korzystne, niż zakup dużo większego oraz droższego, gotowego, luksusowego mieszkania – dodał Prezes Podstawski.

Mieszkańcy nowej inwestycji przy ulicy Okulickiego już wkrótce wprowadzą się do swoich wymarzonych lokali, które często są ich pierwszym własnym „M”.

ACTIV INVESTMENT

{jcomments on}