Kuchnia idealna do kwadratu! Nowość: kwadratowy syfon do zlewu

Kuchnie kubistyczne, ostre kąty meblowe, nowoczesny design… wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy, czyli detali.  O tyle, o ile w portfolio armatury, wanien, zlewów czy innych niezbędnych elementów wyposażenia mocny kąt i kubistyczna forma są obecne w trendach od kilku lat – mniejsze akcesoria dopiero teraz doczekują się uwagi projektantów. Na rynku pojawił się właśnie detal spinający w całość kubistyczne formy kuchenne – kwadratowy syfon do zlewozmywaków granitowych.

Zlewy granitowe, jako najchętniej wybierane do domów ze względu na elegancję i trwałość, od wielu lat są oczkiem w głowie projektantów. Zmieniają kształty, zaskakują kolorami i eksperymentami z głębokością komór lub ociekaczy. Teraz doczekały się modnego dodatku – syfonu z elementami w kształtach kwadratów.

Nowość, syfon kwadratowy Laveo, pasuje do zlewów granitowych z modnymi odpływami  3,5 cala. Jest chromowany, posiada korek automatyczny, a jego wysoką jakość potwierdza kraj produkcji – Włochy. Syfon można kupić jako osobny element zamienny albo w komplecie ze zlewem, jeśli i tak planujemy jego zakup.  Syfon jest dostępny w Castoramie i kosztuje ok. 160 zł. Można go też kupić w komplecie z granitowym zlewem Havana zaprojektowanym z myślą o kuchniach nowoczesnych i kubistycznych.   

Kuchinox PRESS BOX {jcomments on}