Nowe wzory, nowe produkty w Sklepie KOMFORT


Sklep KOMFORT mieszczący się przy Kasztelańskiej 3 jest dobrze znany mieszkańcom Giżycka od kilku lat. Na wiosnę w ofercie sklepu pojawiło się wiele nowości.

Wzbogacona została przede wszystkim oferta dywanów. Klienci mogą wybierać pośród dziesiątek nowych wzorów. Są wśród nich nowoczesne dywany w żywych kolorach, miękkie, puszyste shaggy jak i tradycyjne wzory do klasycznych salonów. Kolekcja paneli podłogowych wzbogacona została w wiele nowych wzorów odpowiadających najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz. W ofercie szeroki wybór  bielonych wzorów idealnych do stylu skandynawskiego oraz wiele desek rustykalnych pasujących do stylu vintage. Wśród wykładzin, z których najszerszej oferty KOMFORT słynie od lat, nasi klienci na pewno znajdą cos dla siebie. W sklepie znajduje się kilkadziesiąt wzorów wykładzin dywanowych i elastycznych dostępnych od ręki, oraz kilkaset próbników wykładzin w ofercie na zamówienie. Zapraszamy też do odwiedzenia działu podłog drewnianych, gdzie można wybierać pośród naturalnych drewnianych podłóg w cenach już od 79,95zł/m2

Specjalnie dla mieszkańców Giżycka z okazji wprowadzenia nowych kolekcji produktów przygotowana została atrakcyjna promocja.

W dniach 29 marca – 6 kwietnia każdy będzie mógł dokonać zakupów z rabatem 20%. Oferta promocyjna dotyczy produktów z kolekcji w stałej cenie i nie dotyczy produktów już przecenionych oraz usług.
Wyjątkowo z okazji akcji promocyjnej i ze względu na nadchodzące Święta sklep będzie również czynny 30 marca oraz 6 i 13 kwietnia.

Dużym atutem oferty sklepu KOMFORT jest dostępność dodatkowych usług, takich jak montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin, obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin, pranie dywanów czy konserwacja podłóg drewnianych.

zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Giżycku przy ulicy Kasztelańskiej 3.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 14.00


SKLEPY KOMFORT to sieć 110 sklepów w całej Polsce z szeroką ofertą produktów do wykańczania wnętrz. Najszerszą grupą towarów w sklepach są panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny i drzwi. Ogromny wybór produktów dostępnych zarówno „od ręki” jak i na indywidualne zamówienie sprawia, że każdy klient wybierze coś dla siebie. Dużym atutem sieci są  aktywnie rozwijające się usługi, związane z montażem oraz pielęgnacją podłóg. Wiele inspiracji i porad związanych z projektowaniem wnętrz można znaleźć na specjalnie przygotowanym przez Komfort serwisie www.zyj-komfortowo.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)