Ogrody Bielańskie z tytułem najbardziej luksusowej inwestycji

UBM otrzymał nagrodę dla projektu mieszkaniowego Ogrody Bielańskie. Tytuł „Kryształowe Apartamenty 2009” został przyznany za najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku.

Mieszkania i apartamenty, zaprojektowane przez wrocławską pracownię Dziewoński i Łukaszewicz Architekci dla UBM, okazały się jednym z najciekawszych tegorocznych projektów. Ogrody Bielańskie wyróżniono za najwyższą jakość realizacji i wykończenia, niestandardowe rozwiązania architektoniczne i techniczne, ciekawe połączenie aranżacji z funkcjonalnością. Doceniono również doskonałą lokalizację inwestycji.

 Ogrody Bielańskie

Ogrody Bielańskie to kameralne osiedle, realizowane na południu Wrocławia. Niska zabudowa w spokojnej willowej okolicy oraz starannie zagospodarowane otoczenie sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i odpoczynek. Jednocześnie  zaś dobra komunikacja z centrum Wrocławia i bogata  infrastruktura umożliwiają  aktywne życie zawodowe.

Od kilkunastu lat realizujemy w Polsce duże i prestiżowe inwestycje. Wśród nich zarówno projekty biurowe – m. in. największy park biznesu w Polsce Poleczki Business Park, jak i mieszkaniowe: osiedle Oaza Kampinos w pobliżu Warszawy oraz Villa Galicja w Krakowie. Poprzez realizowane projekty chcemy podnosić jakość przestrzeni miejskiej. Przyznane wyróżnienie dla Ogrodów Bielańskich stanowi potwierdzenie, że nasze zamierzenia urzeczywistniają się – mówi Sebastian Vetter, członek zarządu UBM.

Organizatorem konkursu był magazyn „Apartamenty i Mieszkania”. Rozdanie nagród odbyło się 14. stycznia 2010 w Business Institute w Warszawie.

Kostrzewa PR

 

{jcomments on}