Osiedle Poezji: zakończono III etap inwestycji

MT Development zakończył realizację trzeciego etapu Osiedla Poezji. Przekazywanie kluczy do lokali rozpocznie się w drugiej połowie października. Sprzedano już 1/3 mieszkań spośród ogólnej liczby lokali dostępnych w tej wawerskiej inwestycji. 

Ukończony III etap inwestycji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny składający się z 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90m2. Przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych blok, wyposażony jest w windę i podziemny garaż. Inwestycja uzyskała wszelkie potrzebne pozwolenia i do budynku rozpoczęli wprowadzać się już pierwsi mieszkańcy.

Oferowane w stanie deweloperskim lokale dostępne są w cenie od 6634 zł do 7490 zł brutto/m2. Łączne ceny mieszkań na Osiedlu Poezji wahają się od 349 do 639 tysięcy złotych brutto. Inwestycja objęta jest programem „Tylko u nas, rok bez rat”, dlatego każdy kto zakupi mieszkanie na Osiedlu Poezji, może liczyć na bezzwrotne wsparcie w spłacaniu rat kredytu. Przez rok od otrzymania kredytu, raty wraz z odsetkami będzie spłacał deweloper, przekazując środki na konto Klienta. Oferta dotyczy kredytów z co najmniej 20-letnim okresem spłaty. Ponadto istnieje możliwość pozyskania dopłat Skarbu Państwa do kredytu przeznaczonego na zakup mieszkania, ponieważ wszystkie lokale spełniają warunki rządowego programu „Rodzina na swoim”.

„Inwestycja Poezji III cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Nabywcy wskazują na dobrą lokalizację Osiedla, zapewniającą dogodne połączenie z centrum miasta, bliskość pętli autobusowej czy stacji PKP, sklepów i punktów usługowych oraz otoczenie terenów zielonych.” – mówi Matthew Freney, Dyrektor Zarządzający MT Development. „Nasi Klienci podkreślają, że na atrakcyjność Osiedla wpływa także program „Tylko u nas, rok bez rat”, dzięki któremu przez rok nie muszą martwić się o spłatę kredytu, a zaoszczędzone środki mogą przeznaczyć choćby na wyposażenie zakupionego mieszkania.” – dodaje Matthew Freney.

Osiedle Poezji zlokalizowane jest przy ul. Popradzkiej 13 w Falenicy, na południu dzielnicy Wawer. W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały 152 mieszkania. Osiedle jest ogrodzone. Do jego atutów należy również lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy.


MT Development Group jest developerem specjalizującym się w budowie osiedli mieszkalnych w podmiejskich lokalizacjach.  Zrealizował wiele udanych inwestycji na terenie Warszawy i jej okolic. W ciągu najbliższych czterech lat planuje budowę 2,5 tysiąca mieszkań. Obecnie realizowane inwestycje to: Ożarów City, Rezydencja Wiedeńska, Kryształowa Aleja, osiedle Poezji III oraz Wisła IV. MT Development Group wchodzi w skład Europa Capital Fund II.

CORE PR

{jcomments on}