Perfect i Family – wanna prostokątna kontra narożna

Sanitec KOŁO

Wanna to dla wielu synonim relaksu i błogiego odprężenia. Służy ona już nie tylko do codziennej kąpieli, ale koimy w niej także zmysły po dniu ciężkiej pracy, czy spędzamy radosne chwile z dziećmi. Dobrana odpowiednio do potrzeb domowników oraz wielkości i stylu pomieszczenia sprawi, że łazienka będzie jednym z naszych ulubionych miejsc.

Perfect i Family to dwie propozycje marki KOŁO, dzięki którym z łatwością stworzymy w łazience odpowiedni klimat.

W łazience musi się zmieścić wiele rzeczy – umywalka, wanna, szafki, pralka, a niekiedy WC i bidet. Dlatego w małych pomieszczeniach szczególnie ważna jest możliwość ustawienia wanny. Jeżeli mamy większą przestrzeń do zagospodarowania, lepiej wkomponuje się w nią elegancki, masywny model narożny. Decydując się na wannę prostokątną Perfect lub narożną Family pamiętajmy, że różnią się one nie tylko wyglądem, ale mogą też spełniać różne funkcje.

Klasyczna wygoda
Wanna prostokątna – co za nią przemawia? Przede wszystkim tradycyjne kształty. Umożliwiają one zamontowanie jej niemal w każdym miejscu w łazience. W wannie o większej długości, bez problemu można wygodne wyciągnąć się podczas kąpieli.

Wanny Perfect marki KOŁO produkowane są w pięciu wymiarach: 140 x 70 cm, 150 x 75 cm, 160 x 75 cm, 170 x 75 cm oraz 180 x 80 cm. Duży wybór pozwala idealnie dopasować wielkość wanny do rozmiarów łazienki, ale też do wzrostu domowników. Komfort kąpieli zapewnia odpowiednio wyprofilowane oparcie. W obszernym i wygodnym wnętrzu wanny Perfect wypełnionej po brzegi ciepłą wodą, z kieliszkiem wina w ręku i nastrojową muzyką w tle, zapomnimy na chwilę o całym świecie.Dla całej rodziny

Wiele małych dzieci nie lubi się kąpać. Przyczyną może być strach przed wodą, ale też nieodpowiednia wanna, w której nasz maluch nie czuje się pewnie. Poza tym, długie pochylanie się nad niezadowoloną pociechą kończy się najczęściej bólem pleców rodziców. W wyniku tego wszyscy są niezadowoleni. Tak być nie musi.  Kąpiel najmłodszych w narożnej wannie Family marki KOŁO to świetna zabawa. Duża powierzchnia wewnętrzna, w której spokojnie zmieszczą się dwie osoby oraz podwyższone siedzisko pozwalają na wygodne ułożenie się w niej malucha wraz z opiekunem. Dzięki temu dziecko czuje się bezpieczne, blisko mamy lub taty, którzy w odpowiedniej pozycji z łatwością mogą się zająć pielęgnacją malucha. Ponadto na płaskich brzegach wanny położyć można niezbędne akcesoria, kosmetyki i zabawki, mając wszystko, co potrzebne cały czas pod ręką. To znacznie podnosi komfort kąpieli. A kiedy dzień się już skończy i dzieci zasną, w wannie Family mogą się zrelaksować także sami rodzice.

 Wybierając wannę do naszej łazienki zastanówmy się co lubimy i co jest nam potrzebne. Czy wolimy długie, odprężające wylegiwanie się w pianie? Czy może kąpiel jest dla nas zabawą, do której potrzebujemy nieco więcej miejsca? Szukając odpowiedniego dla siebie rozwiązania warto zwrócić uwagę na wannę prostokątną Perfect i narożną Family – mówi Vitaliy Basko, Product Manager – Wanny i Hydromasaże z Sanitec KOŁO

Wanny Perfect i Family wykonano z akrylu. To rozwiązanie niezwykle wygodne z wielu powodów. Przede wszystkim wanny akrylowe łatwo utrzymać w czystości. Są też „cieplejsze” w dotyku od wanien stalowych czy żeliwnych. Gładka powierzchnia oraz właściwości izolacyjne, dzięki którym woda dłużej zachowuje swoją temperaturę, znacznie podnoszą przyjemne doznania płynące z kąpieli.

Wanny prostokątne Perfect  i narożna Family dostępne są również z systemami hydromasażu, mogą być kompletowane z obudową.

Wanna prostokątna Perfect:
–  140 x 70 cm, cena 773 zł brutto
–  150 x 75 cm, cena 849 zł brutto
–  160 x 75 cm, cena 849 zł brutto
–  170 x 75 cm, cena 849 zł brutto
–  180 x 80 cm, cena 913 zł brutto

Wanna narożna Family – 155 x 155 cm, cena 2057 zł brutto

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach
w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie
i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

 

{jcomments on}