Schüco Budowlaną Marką Roku 2018

W dniu 7 czerwca 2018 roku odbyła się XIV Gala Budowlana Marka Roku, podczas której przyznano tytuły i wyróżnienia najbardziej rozpoznawalnym i cenionym markom budowlanym w Polsce. Firma Schüco International Polska została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii Profile okienne PVC.

Organizowany corocznie przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w swoim rodzaju projekt, którego celem jest wyłonienie marek budowlanych o najsilniejszej pozycji w oparciu o spontaniczne odpowiedzi losowej grupy 300 osób związanych z branżą stolarki otworowej z całej Polski. Badania, które są przeprowadzane regularnie w pierwszym kwartale każdego roku, nie tylko pozwalają w miarodajny sposób wytypować graczy cieszących się największym uznaniem w branży, lecz także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych. Dzięki wskazaniom fachowców Schüco International Polska zostało tak wysoko ocenione już drugi rok z rzędu. Nagrodę w kategorii Profile okienne PVC w imieniu firmy odebrał Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią, Marek Mędrek.

– To dla nas ogromny zaszczyt, Ĺźe znaleĹşliśmy się w czołówce tego prestiĹźowego rankingu rĂłwnieĹź w tym roku. Świadczy to o wysokiej i stale rosnącej pozycji marki SchĂźco w branĹźy stolarki otworowej. Na takie trwałe zaufanie trzeba pracować latami i wymaga to nie tylko oferowania niezmiennie wysokiej jakości produktĂłw, lecz takĹźe utrzymywania ciągłego kontaktu z klientem i dostarczania mu moĹźliwie najlepszej obsługi. Podobnie jak nasi odbiorcy, uwaĹźamy Ĺźe fachowe wsparcie jest kluczem do wspĂłlnego sukcesu na konkurencyjnym rynku okien z PVC-U. Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom, bez ktĂłrych uzyskanie nagrody przyznawanej najbardziej rozpoznawalnym i godnym uwagi markom nie byłoby moĹźliwe – podkreśla Marek Mędrek.

Kolejna tak prestiżowa nagroda dla marki Schüco świadczy pozytywnie o kierunku rozwoju całej branży okien z PVC-U w Polsce. Stanowi wyraźny sygnał, że klienci indywidualni coraz częściej wybierają stolarkę budowlaną z segmentu Premium, stawiając na wysoką jakość i potwierdzone parametry. Wynika to nie tylko ze zwiększających się oczekiwań i wymagań w zakresie oszczędności energii w budynkach, lecz także z rosnącej świadomości wśród odbiorców końcowych, że inwestycja w trwałe okna o bardzo dobrych parametrach zwróci się nie tylko w wyższej wartości rynkowej budynku, lecz także w satysfakcji z użytkowania i oszczędności energii.

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl

Marek Mędrek, Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią, odbiera nagrodę podczas XIV Gali Budowlana Marka Roku 2018

Fot. ASM

SchĂźco International Polska
press box