Reklama

Ciepły strop w jeden dzień PDF Drukuj Email
mat.bud.Stawiając dom, ważne jest, aby wszystkie elementy, których używamy do budowy, dobrze pasowały i idealnie ze sobą współgrały. Ma to duże znaczenie przede wszystkim ze względów praktycznych. Dopasowane, uzupełniające się elementy wpływają na szybkość prac budowlanych, ale przede wszystkim na komfort użytkowania i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców.

 
Nowe spojrzenie na toaletę publiczną - wybrano "Projekt Łazienki" nad Wisłą! PDF Drukuj Email
aktualnościKonkurs na projekt toalety publicznej nad warszawską Wisłą dobiegł końca. Najlepszą zgłoszoną koncepcją okazała się praca trzech studentek Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Katarzyna Szpicmacher, Maja Matuszewska i Aleksandra Krzywańska zaproponowały innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, uwzględniające wygodę użytkowników oraz naturalny krajobraz Wisły. Wręczenie nagrody głównej i wyróżnień odbyło się 15 czerwca w Pałacu Ślubów na Placu Zamkowym w Warszawie.

 
Trendy w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym - ciepła ściana: jedno - czy wielowarstwowa? PDF Drukuj Email
mat.bud.

Ściana jednowarstwowa to najstarsze rozwiązanie stosowane do wznoszenia budynków i budowli mieszkalnych. Obecnie przy wysokich wymaganiach izolacyjności termicznej i pomimo stałego rozwoju systemów dociepleń budynków, ściana jednowarstwowa wciąż pozostaje rozsądną alternatywą dla ścian warstwowych, pozwalając wznosić domy szybciej i taniej.

 
Zielona Wystawa Światowa w Szanghaju: sprawność i równowaga ekologiczna obiektów PDF Drukuj Email
aktualnościTegoroczna Wystawa Światowa w najbardziej tętniącym energią mieście Chin - Szanghaju, będzie okazją do zaprezentowania nowoczesnej architektury, założeń zrównoważonego budownictwa i świadomości ekologicznej. Przez ponad 6 miesięcy pozwoli ona na prezentację kultur, firm i ludzi z ponad 190 krajów i regionów świata. YTONG, lider i światowy producent betonu komórkowego, współuczestniczy w sukcesie Expo dostarczając swoje wiodące produkty do budowy wielu obiektów wystawienniczych.

 
YTONG: Dom 2020 PDF Drukuj Email
aktualnościW 2020 wiodącym trendem będzie budownictwo energooszczędne, a najbardziej przyszłościowe są materiały o dobrych parametrach cieplnych oraz rozwiązania przyjazne środowisku – tak wynika z badań „YTONG: Dom 2020”.

 
Zabytki ciepłe od wewnątrz PDF Drukuj Email
aktualnościBlisko 100 osób związanych z ochroną i rewitalizacją zabytków wzięło udział w konferencji „Ochrona termiczna obiektów zabytkowych – docieplenie od wewnątrz”, zorganizowanej przez Xella Polska.

 
Osiedle Magenta na półmetku realizacji PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweBudowa Osiedla Magenta, inwestycji stołecznego dewelopera Dolcan, jest już na półmetku realizacji. Pierwszy etap zakłada wybudowanie 8 domów, z czego każdy będzie posiadał 3 segmenty. Jego planowane zakończenie przypada na grudzień 2010. Cena promocyjna za metr kwadratowy z działką rozpoczyna się od 4200 złotych brutto.

 
Innowacyjnie i energooszczędnie - 15 lat YTONG w Polsce PDF Drukuj Email
aktualnościJuż od 15 lat materiały budowlane z logo YTONG pomagają Polakom wznosić domy marzeń. Charakterystyczny żółty kolor można spotkać na wielu polskich placach budowy. Badania* potwierdzają, że YTONG jest najbardziej znaną marką budowlaną do wznoszenia ścian w Polsce wśród inwestorów indywidualnych. YTONG znalazł się również wśród Marek Stulecia – to wyróżnienie przyznawane wyjątkowym produktom i usługom, które zrewolucjonizowały gospodarkę.**

 
<< Początek < Poprzednia 411 412 413 414 415 416 417 418 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio