Reklama

Łazienka z charakterem - nowy dekor mebli Style PDF Drukuj Email
wnętrzaStyle to efektowna i funkcjonalna seria ceramiki oraz mebli do każdej, nawet niestandardowej łazienki. Teraz została ona poszerzona o szafki w nowym dekorze teak. Ten ciepły odcień brązu, nada wnętrzu eleganckiego i wyrazistego charakteru.

 
Lato z DOBRYM DOMEM 2010 PDF Drukuj Email
aktualnościW tym roku na przełomie lipca i sierpnia miała miejsce kolejna edycja akcji DOBRY DOM Lato 2010.

Urokliwe plaże, pływające kutry rybackie i wycieczkowe oraz tłumy wczasowiczów wypoczywających nad Bałtykiem tworzyły niepowtarzalny klimat akcji Lato 2010. W trakcie jej trwania (28.07-08.08.2010) dwa zespoły promocyjne Dobrego Domu odwiedziły urokliwe plaże w Pobierowie, Rewalu, Niechorzu, Mrzeżynie, Dźwirzynie, Ustroniu Morskim, Dębkach, Białogórze, Łebie, Rowach, Ustce, Dąbkach i Darłowie. Partnerem tegorocznej edycji Dobry Dom lato 2010 była firma Deante.

 
Budownictwo mieszkaniowe pokonuje bariery PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweCzy branża budowlana, pomimo wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych w pierwszych miesiącach bieżącego roku odczuwa aktualnie poprawę koniunktury? W jakim stopniu te poważne bariery utrudniły rozpoczęcie i prowadzenie prac budowlanych? Czy bardziej liberalna polityka banków wpłynie na wzrost aktywności inwestorów na rynku budownictwa mieszkaniowego w 2010 roku?

 
Dolcan podsumowuje pierwsze półrocze 2010 PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweStołeczny deweloper Dolcan podsumował 6 miesięcy swojej działalności w 2010 roku. W pierwszym półroczu nabywców znalazło łącznie 281 mieszkań z oferty spółki. Dodatkowo, deweloper pozyskał już klientów na 10% mieszkań, które powstają w ramach inwestycji Aleja Krakowska, nowego kompleksu realizowanego na granicy warszawskich dzielnic - Ochoty i Włoch.

 
40 ton folii zniknęło z budowy - 18 miesięcy z pożytkiem dla inwestora i środowiska PDF Drukuj Email
mat.bud.Od osiemnastu miesięcy firma Xella Polska we współpracy z firmą Interseroh Organizacją Odzysku prowadzi proekologiczną akcję na rzecz ochrony środowiska - „Folia znika z budowy”. Efekt – 40 ton folii zniknęło z polskich placów budów!

 
Przytulna łazienka w kolorach natury PDF Drukuj Email
wnętrzaAranżując łazienkę, zwracamy uwagę przede wszystkim na funkcjonalność elementów wyposażenia. Chcemy także, aby była estetyczna i modna. Wnętrze w ponadczasowym stylu można urządzić, sięgając po meble w barwach natury. Szafki w ciepłych kolorach skontrastowane z glazurą, podkreślone przez zielone rośliny oraz naturalne dodatki to sposób na przytulną łazienkę.

 
Porta: Klasyka - zawsze w modzie! PDF Drukuj Email
wnętrzaKażdy człowiek posiada potrzebę poczucia bezpieczeństwa, szczególnie we własnym domu. Solidne drzwi wejściowe chroniące nasz dom przed nieproszonymi gośćmi stanowią ważną pozycję w ofercie drzwi.

 
Porta: Co w standardzie, a co za dopłatą? PDF Drukuj Email
wnętrzaPodejmując decyzję o wyborze drzwi miejmy na uwadze nie tylko ich walory estetyczne, ale i techniczne. Warto również pomyśleć o tym, co producent zaoferuje nam w cenie drzwi – bo jak wiemy – diabeł tkwi w szczegółach. W ofercie standardowej otrzymujemy zazwyczaj (w zależności od rodzaju drzwi) - dwa lub trzy zawiasy czopowe i zamki na zwykły klucz lub z blokadą łazienkową.

 

 
<< Początek < Poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio