Reklama

Ceramika Paradyż sponsorem warszawskiej wystawy z okazji UEFA Euro 2012 PDF Drukuj Email
aktualnościMuzeum Techniki oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wspólnie z Ceramiką Paradyż zapraszają do odwiedzenia wystawy z okazji UEFA Euro 2012 zatytułowanej "Piłkarskie Sztuczki Techniczne”.

Już od 8 czerwca do końca wakacji w Pałacu Kultury i Nauki będzie można oglądać niezwykłą wystawę prezentującą zbiory czterech Muzeów oraz pokazującą rozwój techniki i technologii związanej z futbolem.

 
Kobiety o budowaniu PDF Drukuj Email
aktualnościBlisko 30 kobiet wzięło udział w pierwszych kobiecych rozmowach o budowaniu, które odbyły się 30 maja, w warszawskiej kawiarni Tarabuk. Podczas spotkania zostały poruszone takie tematy, jak planowanie budowy domu, przeprowadzenie formalności, wybór projektu czy planowanie kosztów.

 
Nowość FERRO w technice grzewczej - regulatory temperatury! PDF Drukuj Email
instalacjeFirma FERRO wzbogaciła swą ofertę o wysokiej klasy regulatory temperatury będące częścią systemu sterowania ogrzewaniem podłogowym .

 
Dla małych budowniczych - www.mini.akademiamurowania.pl PDF Drukuj Email
aktualnościStartuje nowa strona edukacyjna dla dzieci z grami o budowaniu – www.mini.akademiamurowania.pl , dzięki której maluchy będą mogły ciekawie spędzić czas, a także rozwijać swoją kreatywność. Na stronie znajduje się również do pobrania książeczka z kolorowankami, rebusami i ciekawostkami dotyczącymi budowy domu.

 
Nowe zestawy termostatyczne w ofercie FERRO PDF Drukuj Email
instalacjeDo cieszących się popularnością kompletów termostatycznych z głowicą GT10 dołączyły kolejne zestawy: dwa rodzaje – prosty i kątowy , wyposażone w głowicę Ferro – Caleffi GT5 oraz dwa z głowicą Weberman 0101/B .

 
Błyskawiczne uszczelnianie - Szybki silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven PDF Drukuj Email
mat.bud.Prawidłowe wykonanie uszczelnień w kuchni czy łazience to sprawa bardzo istotna. Jednak długotrwałe oczekiwanie na wyschnięcie silikonu może być czasami uciążliwe, szczególnie, w przypadku często używanych pomieszczeń.

 
Nowe bloczki YTONG ENERGO 30 i 40 cm PDF Drukuj Email
mat.bud.Już od połowy lat 90-tych bloczki YTONG są synonimem ciepłej ściany jednowarstwowej. Teraz do rodziny produktów YTONG ENERGO dołączają nowe bloczki YTONG ENERGO o grubości 30 cm i 40 cm, które z powodzeniem mogą być stosowane w budowie ścian jednowarstwowych.

 
Xella odnotowała dwucyfrowy wzrost w 2011 roku PDF Drukuj Email
aktualnościGrupa Xella z siedzibą w Duisburgu w 2011 roku zwiększyła obrót o 11% do kwoty 1,271 miliarda euro dzięki wzrostowi sprzedaży osiągniętemu przez wszystkie trzy jednostki biznesowe (w roku poprzednim obrót wyniósł 1,146 miliarda euro). Zysk operacyjny (EBITDA) wzrósł o prawie 8% ze 193 do 208 milionów euro. Wolne przepływy pieniężne wzrosły o 3% ze 124 do 128 milionów euro. Zwiększyła się również liczba pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin – wzrost o 3% z 6 747 do 6 946.

 
<< Początek < Poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio