Reklama

Nowość! Meble Varius w nowym dekorze - łazienka w kolorze grafitu PDF Drukuj Email
wnętrzaAranżując łazienkę starannie dobieramy wszystkie elementy wyposażenia, aby tworzyły spójną i estetyczną całość. Najnowszy grafitowy dekor mebli łazienkowych z serii Varius marki KOŁO, podkreśli niepowtarzalny styl minimalistycznych aranżacji. Dodatkowo  lekka linia mebli pozwoli uzyskać przestronną i funkcjonalną przestrzeń użytkową.

 
W zgodzie z naturą - jaką okleinę naturalną wybrać PDF Drukuj Email
wnętrzaRóżnorodność i indywidualizm są bardzo ważnymi cechami produktu takiego, jak drzwi, bo któż chciałby mieszkać w mieszkaniach identycznych dla wszystkich i powtórzonych w milionach egzemplarzy? Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak i  każde drzewo jest niepowtarzalne. Natura nie przewidziała identycznych żywych form i kształtów, a odmienność drewna świadczy o jego naturalnym pochodzeniu. Mówimy, że drewno nadal „żyje” i „oddycha”, dostosowując się do otoczenia.

 
Dolcan uzyskał pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji Osiedle Tęczowe PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweDeweloper Dolcan otrzymał pozwolenie na realizację drugiego etapu inwestycji Osiedle Tęczowe. W budowie wciąż jest pierwszy etap, którego przewidywane zakończenie przypada na marzec 2011 roku. Dodatkowo, stołeczna firma przekazała za symboliczną kwotę część gruntów, na których realizowana jest inwestycja, gdzie zostanie wybudowana przychodnia medyczna.

 
Zyskać na ścianie PDF Drukuj Email
mat.bud.


Wpływ ścian na zapotrzebowanie na energię często jest kwestią trudną do rozstrzygnięcia. Jaki jest wpływ materiałów ściennych na zużycie energii w domu oraz od czego przede wszystkim zależy koszt utrzymania budynku?

 

 
Certyfikaty i wymagania techniczne - co warto o nich wiedzieć? PDF Drukuj Email
mat.bud.Budowa wymarzonego domu wiąże się nie tylko z planowaniem kosztów, wyborem projektu, materiałów i ekipy budowlanej. Inwestorzy mają również do czynienia z dokumentacją techniczną budynku czy poszczególnych materiałów.

 
Złota jakość YTONG ENERGO PDF Drukuj Email
aktualnościBloczek YTONG ENERGO zdobył tytuły Laureata oraz złote godło Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości. Konkurs organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną Forum Biznesu ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie firm odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

 
Właściwości ścian po powodzi PDF Drukuj Email
mat.bud.


Niemal każdy budynek, który uległ zalaniu w wyniku powodzi i w którym wysoki poziom wody utrzymywał się przez długi okres, wykazuje bardzo dużą wilgotność przegród i elementów konstrukcji, w tym ścian. Duża zawartość wody utrzymująca się w konstrukcji budynku przez długi czas może prowadzić do pogorszenia niektórych właściwości materiałów budowlanych, np. izolacyjności termicznej czy wytrzymałości. Poza tym, długo utrzymująca się wilgoć grozi także rozwojem mikroorganizmów – grzybów.

 

 
Dolcan ujawnia szczegóły kolejnych etapów osiedla Aleja Krakowska PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweStołeczny deweloper Dolcan ujawnił szczegóły rozbudowy dalszych etapów swojej najnowszej inwestycji – Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań. Deweloper szacuje, że zakończenie ostatniego z etapów będzie miało miejsce w drugim kwartale 2015 roku.

 
<< Początek < Poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio