Reklama

Podejmij wyzwanie - trwa konkurs na "Projekt Łazienki 2010" PDF Drukuj Email
aktualnościXII edycja konkursu na „Projekt Łazienki” cieszy się dużym zainteresowaniem internautów, o czym świadczy liczba wizyt na specjalnej stronie internetowej oraz pobranych z niej materiałów konkursowych. Zbliża się ostateczny termin składania prac, czyli 18 maja 2010 r. Na autora najlepszego projektu czeka 20 tysięcy złotych!

 
Bardzo trudny rok - budownictwo ciężko doświadczone przez kryzys gospodarczy PDF Drukuj Email
aktualności


Przy panujących bardzo trudnych warunkach makroekonomicznych Grupa Geberit odnotowała w roku 2009 solidne wyniki. Pomimo spadku w dochodach ze sprzedaży, w czasie poprzedniego roku podniesiono marże operacyjne. Te satysfakcjonujące rezultaty to efekt zdyscyplinowanej gospodarki kosztowej oraz niższych cen surowców, połączone z pierwszymi efektami pomyślnego wprowadzenia na rynek nowych produktów.

 
Bajkowy YTONG w Pacanowie PDF Drukuj Email
aktualnościFrancuzi mają swój Disneyland, Duńczycy – Legoland, a Niemcy swój Phantasialand. Wszystkie te miejsca mają zapewnić dzieciom (i nie tylko) sporą dawkę rozrywki i dobrej zabawy. W Polsce przez wiele lat brakowało takich miejsc.

 
Niezły czat !! "Projekt Łazienki 2010" - uczestnicy kontra organizatorzy PDF Drukuj Email
aktualnościPo raz pierwszy w historii konkursu na „Projekt Łazienki” uczestnicy mogli zadać pytania organizatorom za pośrednictwem czatu. Konferencja online zgromadziła przed monitorami wiele osób zainteresowanych tematem nadwiślańskich toalet publicznych.

 
Dolcan na targach Murator w Warszawie PDF Drukuj Email
aktualnościW dniach 24-25 kwietnia 2010 na warszawskim Torwarze obędzie się dwudziesta dziewiąta edycja targów mieszkaniowych Murator. Jednym z wystawców imprezy będzie stołeczny deweloper Dolcan. Na stoisku firmy będzie można prześledzić szczegółową ofertę dotyczącą poszczególnych inwestycji spółki, zapoznać się z atrakcyjnymi promocjami, a także skorzystać z bezpłatnych porad kredytowych.

 
Na co zwracać uwagę przy wyborze gotowego projektu? PDF Drukuj Email
mat.bud.Projekt gotowy jest zazwyczaj traktowany jako propozycja przyjazna inwestorowi. Nie jest to całkowicie unikalne, ale za to sprawdzone rozwiązanie. Nasze wymagania i potrzeby są coraz większe, więc warto poznać kilka informacji, które wzbogacą naszą wiedzę. Aby wybrać projekt gotowy, optymalny dla naszego stylu życia należy wiedzieć, czym się kierować przy jego wyborze.

 
Odwilż w budownictwie PDF Drukuj Email
aktualnościJaki był 2009 rok dla branży budowlanej i jaki będzie 2010? Kryzys finansowy na świecie, a co za tym idzie także spowolnienie rozwoju gospodarczego w Polsce, przełożyło się na mniejszą aktywność inwestorów na rynku budownictwa mieszkaniowego w 2009 roku. Jednak dane statystyczne za pierwsze miesiące tego roku wskazują na odwilż na rynku budowlanym. Czy tak będzie rzeczywiście?

 
Od 1 kwietnia 2010 r. firma Geberit wprowadza na rynek nowy produkt PDF Drukuj Email
wnętrzaGeberit Monolith to zupełnie nowy pomysł na aranżację łazienki. W istocie jest to elegancki moduł z wbudowaną spłuczką natynkową, która może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Czysta forma i wysoka jakość łączą harmonijnie miskę z łazienką.

 
<< Początek < Poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio