Reklama

"Addicted to Pleasure" Fashion Show - przyjemność, która uzależnia PDF Drukuj Email
aktualnościEfektowna i niespotykana ekspozycja kabin Geo 6 i brodzików Simplo marki KOŁO będzie jedną z atrakcji podczas niezwykłego pokazu mody Evy Minge „Addicted to Pleasure”. Inspiracją dla kolekcji, którą światowej sławy projektantka przedstawi 30 marca 2010 roku w Pałacu Kultury i Nauki, stała się przyjemność oraz nowa linia kremowych żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit.

 
Planowanie kosztów budowy domu PDF Drukuj Email
mat.bud.Według humorystycznej opinii planowanie kosztów projektu domu należy rozpocząć od wypisania kosztów… a następnie pomnożenia ich przez dwa. Dopiero wtedy można „zmieścić się” w zaplanowanym budżecie. Czy rzeczywiście musi tak być? Co zrobić, aby tego uniknąć?

 
YTONG zaprasza na dzień otwarty w fabryce w Ostrołęce PDF Drukuj Email
aktualności


Z okazji 15-lecia działalności YTONG otwiera swoje fabryki dla gości. W sobotę, 10 kwietnia, fabryka YTONG w Ostrołęce zaprasza na dzień otwarty wszystkich planujących budowę domu, a także tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat budowania.

 
YTONG - 15 lat na www.15latytong.pl PDF Drukuj Email
aktualności


Marka YTONG jest obecna na polskim rynku już od 15 lat. Dokładnie 21 marca 1995, w Ostrołęce, została podpisana umowa założycielska spółki YTONG Ostrołęka. Od tego czasu YTONG stał się synonimem innowacyjnych, wysokiej jakości, markowych materiałów budowlanych – bloczków z betonu komórkowego. Dziś jednoznacznie kojarzy się również z energooszczędnością i ekologią.

 
Rusza budowa nowego osiedla "Aleja Krakowska" w Warszawie PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkaniowe


Firma Dolcan sp. z o.o. – inwestor  osiedla „Aleja Krakowska „  we Włochach,  rozpoczyna budowę 360 mieszkań.

 
Rusza badanie "YTONG: Dom 2020" PDF Drukuj Email
aktualności


W ramach obchodzonego w tym roku 15-lecia marki YTONG, Xella Polska rozpoczyna badanie „YTONG: Dom 2020”. Badanie „YTONG: Dom 2020” kierowane jest do studentów kierunków technicznych związanych z architekturą i budownictwem. Badanie ma na celu poznanie ich opinii na tematy związane z przyszłością branży budowlanej oraz pokazanie nadchodzących trendów.

 
Zastępczy inwestorzy ożywiają budownictwo jednorodzinne PDF Drukuj Email
aktualnościW potocznej opinii, budowa domu to nie tyle wysokie koszty, co mnóstwo poświęconego budowie czasu przez przyszłego właściciela. Tymczasem zarządzanie procesem budowlanym to usługa świadczona przez wyspecjalizowane firmy osobom prywatnym nie posiadającym wiedzy i doświadczeń z zakresu budownictwa.

 
Nowe warszawskie inwestycje firmy Dolcan: Aleja Krakowska i Osiedle Zacisze PDF Drukuj Email
nieruchomości mieszkanioweInwestycja: Al. KRAKOWSKA
Lokalizacja: Warszawa
Ulica: Al. Krakowska 291 Ochota/ Włochy
Termin oddania: 2012-06-30

 
<< Początek < Poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio