Reklama

Kreatywna architektura z użyciem nowoczesnych portfenetrów PDF Drukuj Email
mat.bud.Wymiana okien to tuż obok układania ocieplenia jedna z głównych prac wykonywanych podczas termomodernizacji elewacji budynku. Oprócz poprawy parametrów cieplnych i komfortu mieszkania, nowa stolarka może całkowicie odmienić architekturę domu, co pokazują przykłady zastosowań nowoczesnych portfenetrów.

 
Produkty marki Hörmann w promocji PDF Drukuj Email
aktualnościPotrzebujesz bramy garażowej, która harmonijnie wpisze się w architekturę domu? Lubisz inteligentne rozwiązania? Poszukujesz modelu drzwi zarazem energooszczędnego, jak i dającego swobodę w kreowaniu wymarzonego wejścia do domu? Interesuje Cię odważny design czarnych dodatków? Sprawdź promocyjną ofertę firmy Hörmann – aktualną do 30 maja!

 
Showroom "The Laufen Space" w Mediolanie gości nową i bardzo eklektyczną wystawę "How dare you" PDF Drukuj Email
aktualności“How dare you” to instalacja , którą Laufen zaprezentuje w czasie wydarzenia „Milan Design Week” w tym roku. To prowokacyjne pytanie ma wzbudzać w nas odwagę, aby wykraczać poza wyznaczone granice. Dzięki temu powstał odważny eklektyczny i zaskakujący projekt.

 
Kuchnia marzeń PDF Drukuj Email
wnętrzaOtwarta, częściowo otwarta lub zamknięta – każda ma swoje zalety i może być komfortowa, atrakcyjna, nietuzinkowa. Podpowiadamy, jak urządzić kuchnię marzeń.

 
Drzwi wejściowe - trendy 2023 PDF Drukuj Email
mat.bud.Trendy drzwiowe kreowane są między innymi w ścisłym związku z innymi architektonicznymi modami – dotyczącymi brył i kolorystyki budynków, wyglądu elewacji i dachów – lub po prostu zgodnie z ogólnymi kierunkami, obowiązującymi na rynku stolarki okienno-drzwiowej. Dlatego w 2023 r. prym nadal będą wieść proste formy, np. skrzydła drzwiowe pozbawione zdobień, a nawet przeszkleń czy klamek. Ale równie ważne pozostaną trendy dotyczące takich pojęć, jak: personalizacja, antywłamaniowość, kontrola dostępu i zdalna obsługa.

 
Multitalent: okucia TITAN firmy SIEGENIA PDF Drukuj Email
mat.bud.Wydajność w produkcji i zadowoleni klienci


Sprawdzone okucia TITAN firmy SIEGENIA stosowane od wielu lat w oknach drewnianych i z PCV zapewniają oszczędność czasu i kosztów w procesie produkcji oraz niesłabnące zadowolenie indywidualnych użytkowników. Stały rozwój tej serii okuć pod kątem różnych wymagań oznacza komfortową przestrzeń 360° oraz dodatkowe korzyści związane z zastosowaniem wysokiej klasy detali.

 
Jakie są najlepsze sposoby na optymalizację kosztów dachu? Wywiad z dekarzem i ekspertem CREATON PDF Drukuj Email
mat.bud.Wybór pokrycia dachowego ma kluczowe znaczenie, gdyż musi ono spełniać wiele zadań, m.in. chronić przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, izolować termicznie, a także dopasować się do budynku pod względem estetycznym. Jakie rozwiązania wykorzystać, aby dach naszego domu był ładny i trwały, a jego budowa przyjazna dla naszego portfela? Na te i inne pytania związane z optymalizacją kosztów dachu odpowiada ekspert marki CREATON – Jacek Maj doradca techniczny i dekarz.

 
Systemowe rozwiązania G-U na targach BAU PDF Drukuj Email
mat.bud.Grupa G-U – produkująca nowoczesne systemy do okien i drzwi – będzie obecna na największym wydarzeniu w branży budowlanej – targach BAU 2023, które odbędą się w dniach 17-22 kwietnia w Monachium. Zwiedzający targi będą mieli okazję poznać najnowsze produkty i systemowe rozwiązania marki G-U – prezentowane na stoisku 339 w hali C4.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio