Wrześniowa promocja na mieszkania na Osiedlu Skierniewicka

Stołeczny deweloper Dolcan wprowadza z okazji targów mieszkaniowych w Hali Expo dwie wyjątkowe promocje cenowe dla swoich klientów. Wybrane apartamenty na proponowanym przez Dolcan Osiedlu Skierniewicka zostaną objęte nawet 10% rabatem na cenie metra kwadratowego.

Druga promocja dotyczy wszystkich lokali w ramach tej inwestycji – klienci otrzymają bony na materiały wykończeniowe oraz meble, o wartości wynoszącej 5% ceny mieszkania na Osiedlu Skierniewicka. Obie promocje potrwają do końca września.

Os. Skierniewicka to oddane już do użytkowania, ekskluzywne osiedle, zlokalizowane na warszawskiej Woli. 17-piętrowy budynek zawiera blisko 180 mieszkań o wysokim standardzie. Dla zmotoryzowanych przewidziany został trzypoziomowy garaż. W ramach inwestycji dostępne są również liczne lokale usługowe, połączone ze sobą za pomocą przestronnego patio, dzięki czemu mieszkańcy mogą robić niezbędne zakupy w ramach swojego miejsca zamieszkania.

Wrześniową promocję przygotowaliśmy z myślą o klientach, którzy odwiedzą nasze stoisko podczas targów mieszkaniowych. Biorąc jednak pod uwagę to, że nie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu, postanowiliśmy przedłużyć ją do końca września – mówi Renata Wrona, Kierownik działu marketingu i PR Dolcan. Dodatkowo, w dalszym ciągu prowadzimy również sprzedaż w pełni wykończonych mieszkań. To świetna okazja dla tych, którzy chcą się od razu wprowadzić i nie poświęcać już czasu na aranżację wnętrz – dodaje.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz promocji dostępne jest pod adresem http://dolcan.com.pl/ .Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

 

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)

{jcomments on}