Wybierz kabinę do swojej łazienki

Sanitec KOŁO

Czym powinna się wyróżniać nowoczesna łazienka? Neutralnym designem, klasycznym zestawieniem barw, efektownymi detalami oraz elegancką kabiną prysznicową. Kabiną perfekcyjnie wkomponowaną w aranżację całego wnętrza, w którym harmonijne oraz funkcjonalne połączenie wszystkich elementów pozwala na codzienny, orzeźwiający relaks.

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To w niej zaczynamy i kończymy każdy dzień. Odświeżamy się rano, odpoczywamy po całym dniu ciężkiej pracy, a przy tym dbamy o swoje ciało. Dlatego niezwykle ważne jest jej właściwe urządzenie oraz wyposażenie. Ciekawą propozycję na komfortową i nowoczesną aranżację wnętrza stanowią kabiny Geo 6 marki KOŁO. Charakteryzują się one prostą konstrukcją, estetycznym wykończeniem wszystkich elementów oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi.

Łazienka idealnie dopasowana
Każda łazienka jest inna. Panujący w niej klimat w dużej mierze zależy od domowników. Kolor glazury, mebli, kształt ceramiki, a także rodzaj kabiny prysznicowej utrzymane są w stylu oddającym charakter korzystających z nich osób. Staramy się więc dopasować do siebie wszystkie elementy. Wybierając ze zróżnicowanej kolekcji kabin prysznicowych Geo 6 nawet małe i nietypowe pokoje kąpielowe możemy urządzić w nowoczesny, funkcjonalny oraz zgodny z własnymi potrzebami sposób. Masywne, srebrne profile, grube i transparentne szkło hartowane oraz detale wykonane z dbałością o szczegóły podniosą estetykę naszej łazienki.

Do rodziny Geo 6 wchodzą: kabina półokrągła, drzwi Bifold, drzwi Pivot, drzwi rozsuwane oraz ścianka boczna. Dzięki dwóm wymiarom każdego modelu oraz opcjonalnemu profilowi poszerzającemu o 30 mm, z łatwością dopasujemy kabinę do wielkości naszej łazienki. Mając dużą przestrzeń do zagospodarowania najlepiej gdy zdecydujemy się na kabinę półokrągłą Geo 6. Do wnęk idealne będą drzwi wchodzące w skład kolekcji. Natomiast w mniejszych pomieszczeniach, w których chcemy zaoszczędzić przestrzeń najlepiej skompletować skrzydła drzwiowe Bifold, Pivot lub rozsuwane ze ścianką boczną.

Dla większej przyjemności
Nowoczesna kabina prysznicowa to jednak nie tylko elegancki wygląd i przyciągające oko detale. To także rozwiązania, dzięki którym codzienne użytkowanie oraz dbanie o zachowanie jej w czystości jest niezwykle proste. Podwójne, łożyskowane kółka w zawieszkach górnych i dolnych sprawiają, że drzwi kabin przesuwają się płynnie i lekko. Natomiast wygodne uchwyty oraz sprężynowe, amortyzujące odbojniki pozwalają na ciche i wygodne domknięcie skrzydeł drzwiowych. Czyszczenie kabiny ułatwia system wypinania drzwi oraz zredukowana do minimum ilość elementów dodatkowych, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia.

Geometryczne kształty, eleganckie wykończenie oraz funkcjonalne rozwiązania w kabinach Geo 6 to elementy, dzięki którym nasza łazienka nabierze nowoczesnego i indywidualnego charakteru. Kabina, drzwi czy ścianka? Wybór należy już tylko do nas.

Kabina półokrągła 80×190 cm – cena 1244 zł brutto.
Kabina półokrągła 90×190 cm – cena 1330 zł brutto.
Drzwi wnękowe Pivot 80×190 cm – cena 771 zł brutto.
Drzwi wnękowe Pivot 90×190 cm – cena 882 zł brutto.
Drzwi Bifold 80×190 cm – cena 964 zł brutto.
Drzwi Bifold 90×190 cm – cena 997 zł brutto.
Drzwi rozsuwane 100×190 cm – cena 924 zł brutto.
Drzwi rozsuwane 120×190 cm – cena 1000 zł brutto.
Ścianka boczna 80×190 cm, cena 726 zł brutto.
Ścianka boczna 90×190 cm, cena 792 zł brutto.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}