Wycieraczki na pogodę i niepogodę

Nadchodzi wrzesień a wraz z nim jesienna pogoda – deszcz, plucha i błoto. Aby uchronić nasze mieszkanie przed brudem przynoszonym z zewnątrz, firma Sklepy Komfort SA przygotowała nową kolekcję wycieraczek.

 

Dzięki nim podłogi wewnątrz pomieszczeń zachowają estetyczny wygląd nawet przy jesiennej słocie. Wycieraczki położone przy wejściu pełnią niezwykle ważną rolę: pochłaniają zanieczyszczenia, błoto i wodę. Przechwytują część zabrudzeń, które każdego dnia przynosimy na butach do domu. Ich stosowanie powoduje, że podłogi w domu są czyste i dłużej zachowują ładny wygląd. Wycieraczki chronią bowiem podłogę przed przenoszeniem wody, która w nadmiarze może spowodować uszkodzenie paneli lub drewna. Dbają także o estetyczny wygląd dywanów i wykładzin dywanowych, a dodatkowo zmniejszają wydatki na preparaty i środki czyszczące pokrycia podłogowe.

Chcąc uchronić podłogę przed zabrudzeniami, warto zastosować dwa rodzaje wycieraczek: zewnętrzną, służącą do usuwania błota lub śniegu oraz wewnętrzną, przeznaczoną do osuszania i wycierania butów.

Estetyczne i funkcjonalne – wycieraczki z włókien kokosowych. Najnowsze wycieraczki dostępne w sklepach sieci Komfort nie tylko zapraszają do wnętrza domu, ale także podkreślają jego indywidualny charakter. Kolekcja mat wejściowych z włókna kokosowego kolorystycznie i wzorniczo nawiązuje do jesiennego pejzażu. Produkty utrzymane są w ciepłych barwach pomarańczy, żółci, złota oraz brązu. Występują w modnych motywach roślinnych – ozdobione delikatnymi listkami lub kwiatami oraz geometrycznych, takich jak koła czy paski. Wycieraczki kokosowe dostępne są również w wersji z nadrukowanymi na nie rysunkami zwierząt – psa czy owieczki.

Wzornictwo najnowszych wycieraczek, dostępnych w sklepach Komfort, inspirowane jest aktualnymi trendami w branży dywanów i wykładziny podłogowych, dzięki czemu tworzą harmonijne zestawienia z pozostałymi pokryciami podłogowymi w domu.

Efektowne i higieniczne – wycieraczki bawełniane MIX. Walory estetyczne nowych mat wejściowych idą w parze z ich właściwościami praktycznymi. Najnowszym produktem są maty wejściowe, które przy dużym zabrudzeniu można uprać w pralce. Linia MIX charakteryzuje się naprzemiennie rozłożonymi pasami włókien bawełnianych i polipropylenowych, które zatrzymują wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz wilgoć. Sztywna tkanina doskonale oczyszcza podeszwy z brudu, a specjalne podłoże wykonane z mieszanki PCW i gumy zatrzymuje wodę. Wycieraczki dostępne są w trzech kolorach: brązowym, granatowym i szarym. Standardowe rozmiary to 40×60 cm i 60×90 cm, jednak istnieje możliwość dopasowania wymiarów wycieraczki do potrzeb Klienta.

Wycieraczki poliamidowe wewnętrzne wykonane są na bazie gumy i PCW. Materiał, z którego zostały wyprodukowane sprawia, że są odporne na działanie temperatury i promieni UV. Ponadto dzięki właściwością antypoślizgowym włókien poliamidowych brud zatrzymywany jest aż w 90% na wycieraczce.

Wycieraczki „z odzysku” – NOTRE DAME i RIVER ROCKS CANYON.  Zwolennikom recyklingu polecamy wycieraczki wykonane z surowców wtórnych. Oprócz walorów ekologicznych produkty te cenione są również za swój wygląd. Wzór naniesiony na wycieraczkę do złudzenia przypomina misternie ułożoną kamienną ścieżkę. Wycieraczki dostępne są w rozmiarze 45 cm x 75 cm. Przeznaczone są głównie do użytku zewnętrznego. Ich powierzchnia dzięki wgłębionym kanalikom jest odporna na zabrudzenia i wodę.

Wycieraczki zewnętrzne – Propper mogą być stosowane na zewnątrz oraz we wewnątrz budynków, nie tylko przy drzwiach wejściowych, ale również na większej powierzchni – w holu czy na korytarzu. Wykonane z polipropylenu, znakomicie pochłaniają wodę i zanieczyszczenia. Szorstkie w dotyku – potocznie nazywane syntetycznym kokosem. Wycieraczki Propper dostępne są w rolkach w czterech kolorach, które pozwalają na rozłożenie ich na dowolnej przestrzeni.   

Do zadań specjalnych. W miejscach o dużej wilgotności szczególnie polecane są wycieraczki ażurowe, które ze względu na charakterystyczną budowę zwane są „plastrami miodu”. Wykonane z wymiennych trudnościeralnych gumowych szczotek, skutecznie chronią przed wnoszeniem brudu z zewnątrz. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie. Dodatkowo posiadają specjalnie uformowany spód, który ułatwia odprowadzanie wody. Doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

 

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)

{jcomments on}