20-lecie firmy Dolcan

W tym roku Spółka Dolcan obchodzi 20-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu firma postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Pierwszym krokiem w tym procesie było zaprojektowanie nowego logotypu, nawiązującego do zdobytego doświadczenia i swobodnego przejścia do kolejnego, bardziej nowoczesnego etapu rozwoju.

Dwudziesta rocznica obecności Spółki Dolcan na polskim rynku stała się świetną okazją do odświeżenia logotypu, który towarzyszył firmie przez długie lata. Nowe logo jest efektem rebrandingu marki Dolcan, który wynika z chęci ciągłego rozwoju i tworzenia nowoczesnych projektów. Kolejnym etapem, wynikającym z dojrzałości i doświadczenia, zebranego z aktywnej działalności deweloperskiej, będzie debiut Spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, planowany na IV kwartał 2011 roku. Pozyskane środki Dolcan zamierza przeznaczyć na dalszy rozwój Spółki na rynku nieruchomości.

Mając na uwadze nieustanny rozwój Spółki Dolcan, postanowiliśmy wykorzystać moment, jakim będą obchody dwudziestej rocznicy istnienia na polskim rynku nieruchomości. Planujemy rebranding, debiut na GPW, a także szereg akcji -niespodzianek, skierowanych przede wszystkim do szerokiej grupy naszych Klientów. W trzecią dekadę naszej działalności planujemy wejść bardzo dynamicznie – zapowiada Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan.
Pierwszą prezentowaną przez Spółkę innowacją jest nowy logotyp, przygotowany przez Agencję marketingową Kropka Bordo. Zmianie uległ również claim firmy Dolcan. Dotychczasowe hasło „Budujemy z pasją” zostało zmodyfikowane, aby podkreślić znakomite relacje dewelopera ze swoimi klientami i brzmi: „Budujemy pod Twoim kątem”. Nowe hasło skierowane jest bezpośrednio do wszystkich osób zainteresowanych kupnem mieszkania firmy Dolcan.
Więcej informacji na stronie internetowej www.dolcan.pl .

 


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)

{jcomments on}