22 czerwca odbyła się w Warszawie WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2018”

Podczas tego wydarzenia Grupa PETECKI została dwukrotnie nagrodzona. W kategorii Firma 15-lecia Polskiej Przedsiębiorczości, otrzymaliśmy Nagrodę Specjalną w Plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz  w kategorii POLSKIE PERŁY 2018 otrzymaliśmy Perłę Rynku.

22 czerwca 2018 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się „WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas ktĂłrej przedstawione zostały sylwetki LaureatĂłw

– jubileuszowej XV edycji  Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”,
– jubileuszowej X edycji  Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”,  
– XI edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”,
– XI edycji konkursu „Perły Medycyny”,
– I edycji konkursu „Polskie Perły”.

Organizatorem wyżej wymienionych inicjatyw jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości. Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl pogratulował uczestnikom eventu osiąganych w codziennej pracy sukcesów oraz podkreślił jak ważną rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym odgrywa współdziałanie środowisk: przedsiębiorców, samorządowców i środowiska naukowego.

Statuetki wręczono podmiotom, które poprzez swoje osiągnięcia w biznesie oraz wiarygodność w prowadzeniu działalności reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom. Co sprawia, że czujemy się wyjątkowo będąc w posiadaniu jednej  z nich.

PETECKI
press box