3 x TAK dla wykładzin w Sklepach KOMFORT

W sklepach KOMFORT trwa letnia akcja promocyjna „3 x TAK”. Obok paneli, w specjalnej ofercie cenowej znalazły się 3 wzory wykładzin dywanowych – również dobrane do potrzeb 3 różnych grup klientów. Co więcej, do końca wakacji zakupów w KOMFORCIE można dokonywać na korzystne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów.

Przed nami ostatni miesiąc wakacji. To ostatni dzwonek, aby korzystając z wyjazdu dzieci czy kilku dodatkowych dni urlopu wyremontować lub odświeżyć mieszkanie. Jego wygląd bez wątpienia poprawi nowa wykładzina, którą w Sklepach KOMFORT do końca wakacji można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.


Tanio, korzystnie i zabawnie

„Mechanizm promocji „3 x TAK” polega na doborze produktów odpowiadających potrzebom 3 różnych grup konsumentów”. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy KOMFORT S.A. – „W promocji mamy wykładzinę w wyjątkowo niskiej cenie, wykładzinę w cenie niezwykle korzystnej w stosunku do jej jakości oraz produkt bardzo na czasie przed rozpoczęciem roku szkolnego, czyli wykładzinę do pokoju dziecięcego”.

Tak tania: wykładzina Avalon.

Wykładzina pętelkowa polipropylenowa z dwukolorowej włóczki. Kolor czerwony. Szerokość 4 m, grubość 6 mm. Wyprodukowana w Holandii.
Oferowana w wyjątkowo niskiej cenie 19,90 zł/mkw.  Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Tak korzystna: wykładzina Carezza.

Idealna do sypialni miękka i puszysta wykładzina poliamidowa typu saxon. Kolor beżowy. Szerokość 4 m, grubość 11 mm, podkład z filcu. Wyprodukowana w Belgii.
Oferowana w bardzo korzystnej cenie 39,90 zł/mkw. Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Tak zabawna: wykładzina Happy Owl

Wykładzina poliamidowa na podkładzie z filcu. Oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych. Szerokość 4 m, grubość 5 mm. Wyprodukowana w Belgii.
Produkt idealny do pokoi dziecięcych, oferowany w cenie promocyjnej 23,90 zł/mkw. Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Kampania reklamowa
Akcji „3 x TAK” towarzyszy kampania reklamowa. Nowa odsłona rozpoczęła się 1 sierpnia br. Podobnie jak w pierwszym etapie, realizowana jest przede wszystkim za pośrednictwem telewizji (Polsat, TVN i kanały tematyczne). Akcja komunikowana jest również kanałach VOD oraz radio i Internecie. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.
Informacje o promocji pojawiły się również w punktach sprzedaży. Na terenie Sklepów KOMFORT umieszczone zostały dedykowane bannery, plakaty oraz promocyjne ekspozytory.

Promocja „3 x TAK” obowiązuje we wszystkich sklepach KOMFORT od 24 czerwca do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje również zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl. Dodatkowo w czasie trwania promocji Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX) {jcomments on}