5% promocja na ostatnie mieszkania na os. Biruty

Dolcan proponuje specjalne promocje na ostatnie 9 mieszkań na wybudowanym osiedlu na Targówku. Cena za metr kwadratowy wynosi od 5.000 do 6.150 złotych. W ofercie jest również 1 mieszkanie wykończone pod klucz.  Na kupujących czeka dodatkowa, wyjątkowa promocja 5% wartości mieszkania na jego urządzenie. Część z dostępnych lokali znajduje się w programie „Rodzina na Swoim”.

Mieszkania posiadają szeroki zakres metrażu. Najmniejsze z nich ma 57 metrów kwadratowych podzielonych na 2 pokoje, a największe dwupoziomowe 170m kw., w tym 4 pokoje oraz 3 garderoby – mówi Michał Szarow, Specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji Dolcan. Warto podkreślić, że do końca roku kalendarzowego lokale te są dostępne w atrakcyjnej cenie, ze względu na obowiązująca jeszcze niższą stawkę VAT – zauważa Szarow.

Inwestycja charakteryzuje się oryginalną zabudową, która swoim stylem nawiązuje do klimatycznych warszawskich kamienic. Poszczególne budynki różnią się od siebie ilością kondygnacji – od czterech do siedmiu. Każdy z nich posiada podziemny garaż. Część mieszkań jest dwupoziomowa lub z antresolą.

W najbliższej okolicy znajduje się duża ilość placówek handlowo-usługowych, szkół, a także szpital bródnowski. Dobre połączenie z centrum miasta gwarantuje dostępność licznych  linii autobusowych oraz tramwajowych. W przyszłości, mieszkańcy będą mogli również szybciej komunikować się z pozostałymi dzielnicami Warszawy za pomocą realizowanego obecnie mostu północnego.

Zarówno pojedyncze lokale, jak i całe osiedle, dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na temat inwestycji, można znaleźć na stronie www.dolcan.com.pl .


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}