ACCREO zmienia siedzibę na Le Palais


Accreo, jedna z wiodących firm doradczych w Polsce, od kwietnia tego roku zmienia adres siedziby spółki na  biurowiec Le Palais w centrum Warszawy.

Decyzją właścicieli firmy Accreo Taxand Sp. z o.o. 15 marca, po 7 latach działalności pod wspólną marką, dokonano jej podziału prawnego i organizacyjnego na dwa odrębne podmioty gospodarcze. Firma powróciła do swojej oryginalnej nazwy Accreo, a zarząd składa się z jej założycieli i obecnych udziałowców: Jarosława Antosika i Radosława Czarneckiego.

„Głównym obszarem działalności Accreo pozostaje doradztwo podatkowe. Jest to nasza wiodąca specjalizacja i w tym obszarze działania jesteśmy jednymi z najlepszych ekspertów w Polsce. Zamierzamy również dalej rozwijać doradztwo prawne oferowane przez specjalistów Accreo Legal.” – deklaruje Jarosław Antosik, wspólnik w Accreo.  

Na nową lokalizację siedziby, wybrano odrestaurowany biurowiec Le Palais usytuowany przy ulicy Próżnej 7, w sąsiedztwie Placu Grzybowskiego w ścisłym centrum Warszawy. Obiekt powstał w latach 80 XIX wieku i przetrwał lata II wojny Światowej. Historyczny rys oraz oryginalna architektura w połączeniu z nowoczesnym wykończeniem wnętrz, czyni Le Palais jednym z najładniejszych biurowców w stolicy. Bliskość stacji metra oraz Dworca Centralnego zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne dla pracowników firmy oraz jej klientów.


Accreo jest wiodącą firmą doradczą oferującą usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz bogatą międzynarodową praktykę doradczą dla największych podmiotów gospodarczych na Świecie. Od ponad 7 lat istnienia na rynku usług doradczych, Accreo  zdobyło silną pozycję rynkową i obecnie znajduje się w czołówce firm doradczych w Polsce.

Accreo