Apartamenty Playa Baltis gotowe do odbioru

Firma SGI Baltis zakończyła budowę ekskluzywnego apartamentowca Playa Baltis zlokalizowanego w odległości zaledwie 50 m od plaży w Międzyzdrojach. Budowę inwestycji o łącznej powierzchni użytkowej 6400 mkw rozpoczęto w styczniu 2008 roku. Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze do swoich apartamentów w lutym br.

Playa Baltis to kompleks luksusowych apartamentów usytuowanych w zacisznej części nadmorskiego kurortu, tuż nad morzem i nieopodal lasu. Apartamentowiec powstał na ulicy Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach, będącej przedłużeniem głównej promenady miasta ciągającej się wzdłuż plaży. W okolicy dominuje niska, kameralna willowa zabudowa. Autorami projektu są architekci: Ryszard Burbicki i Jacek Czaplicki z biura FBA.

Playa Baltis to jedna z nielicznych tego typu inwestycji w Polsce, która łączy w sobie najlepsze cechy nadmorskiego kurortu, a więc bliskość plaży, otoczenie lasów, malownicze widoki oraz wysoki komfort apartamentów. Projekt został stworzony z myślą o nowoczesnych ludziach, którzy cenią sobie wygodę i spokój. To także idealne miejsce dla osób aktywnych zawodowo, które chcą korzystać z możliwości weekendowego mieszkania nad morzem – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. 

Na terenie luksusowej inwestycji powstało 66 apartamentów o powierzchni od 41 do 130 mkw. Każde mieszkanie wyposażone jest w duże aluminiowe okna oraz taras – elementy te dodają apartamentom przestronności i lekkości. Zacienienie części powierzchni i zwiększenie prywatności umożliwią przesuwane żaluzje. Z okien i tarasów Playa Baltis roztacza się będzie widok na morze. Dla mieszkańców apartamentowca przewidziano także 61 miejsc postojowych zlokalizowanych w podziemnym parkingu.

Apartamentowiec wyróżnia nawiązujący do nadmorskich klifów kolor budynku – do wykończenia użyto cienkowarstwowego białego tynku mineralnego. Cztery piętra nadziemne połączą cichobieżne windy z garażem w kondygnacji podziemnej. Poza ekskluzywnymi apartamentami na terenie obiektu powstał klub fitness oraz sauna z miejscami do wypoczynku. Do części rekreacyjnej można wejść zarówno ze środka budynku, jak również z ogrodu otaczającego budynek.

SGI Baltis

{jcomments on}