Azalia kwitnie na zawołanie

„Kwiaty we włosach potargał wiatr, ozdobił nimi baterii ład” mogłyby dzisiaj zaśpiewać Czerwone Gitary. A to dzięki nowej kolekcji łazienkowych i kuchennych baterii marki Deante, które nie tylko doskonale spełniają funkcję użyteczną, ale też ozdabiają wnętrze.

Seria baterii Azalia wpisuje się w trwający od dłuższego czasu trend minimalistycznych i geometrycznych kształtów. Symetria korpusu i wylewki, linearna budowa i kąty proste podkreślają nowoczesne wzornictwo. Jednak, poza tymi cechami, Azalię wyróżnia  inny rzadko spotykany atut – możliwość wymiany dźwigni. Dzięki temu nadaje się idealnie dla osób, które lubią wprowadzać zmiany we wnętrzach bez zbędnych przeróbek. W zestawie znajdują się dwa modele dźwigni. Jedna z nich jest gładka, pasująca do ascetycznych i, można powiedzieć, męskich aranżacji. Druga posiada motyw kwiatowy, który sprawdzi się we wnętrzach bardziej kobiecych i takich, gdzie nie brak subtelnych zdobień. W każdej jednak chwili można zmienić ten detal, żeby zyskać świeży wygląd pomieszczenia.

W skład kolekcji wchodzi pięć elementów: bateria kuchenna, umywalkowa, wannowa, natryskowa oraz bidetowa. Wszystkie, dzięki doskonałemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom objęte zostały 7-letnią gwarancją.
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}