Łazienka – Twoje domowe SPA

Kąpiele relaksacyjne w centrach SPA nie należą do najtańszych przyjemności, dlatego nie często możemy sobie na nie pozwolić. Chęć odprężenia się odczuwamy jednak codziennie. Grupa Armatura wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W ofercie krakowskiego producenta znajdziemy baterie wannowe i natryski, które pozwolą stworzyć małe, domowe SPA we własnej łazience.

Relaksacyjne właściwości zabiegów wodnych SPA znane są od dawna. Woda spływająca po skórze pomaga się odprężyć, ukoić nerwy i pobudzić zmysły. Subtelny efekt kropli deszczu wykorzystywany w salonach SPA można poczuć we własnym domu, dzięki  deszczowni DUNA Grupy Armatura. W zależności od indywidualnych upodobań masaż wodny może być bardziej lub mniej intensywny, a to za sprawą trójstrumieniowych rączek natryskowych. W połączeniu z baterią SYMETRIC deszczownia DUNA stanowi bardzo estetyczne i funkcjonalne wyposażenie łazienki. Delikatny prysznic z deszczownią DUNA pozwoli oderwać się od codziennych spraw, rozluźnić ciało i poprawić samopoczucie.

Dla ciała i ducha
Doskonałą formą relaksu jest również aromatyczna kąpiel z kilkoma kroplami olejku, w otoczeniu świec zapachowych. Przygotowana w estetycznym otoczeniu może być przyjemnością dla ciała i ducha, gdyż wygodne i gustownie urządzone wnętrze znacznie podnosi komfort kąpieli. W klimat taki idealnie wkomponują się eleganckie baterie SYMETRIC, HARMONIC i RUBIN zaprojektowane przez Grupę Armatura. Przeznaczone są do wanien, w których istnieje możliwość montażu baterii na krawędzi.

 Jednouchwytowy RUBIN to trójotworowa bateria o dynamicznym kształcie. Z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom prostej formy i jednocześnie lekkiej ekstrawagancji. Ten subtelny chromowano-satynowy detal doda blasku wnętrzu każdej łazienki. Jeśli konstrukcja naszej wanny pozwala na zamontowanie baterii pięciootworowej, możemy zdecydować się na dwuuchwytowy model SYMETRIC lub HARMONIC. Obie propozycje cechuje prostota formy i geometryczność kształtów: zarówno uchwytów, jak i wylewki. Baterie SYMETRIC zostały zaprojektowane w duchu minimalizmu połączonego z klasyką, co szczególnie widać w liniach uchwytów. Zwolennicy awangardowych rozwiązań chętniej wybiorą baterie HARMONIC o wyjątkowo subtelnej formie. O oryginalności tego modelu decyduje kształt walca widoczny w poszczególnych elementach konstrukcji.

 Baterie SYMETRIC, HARMONIC i RUBIN są niezwykle funkcjonalną oraz wyszukaną ozdobą łazienki. Wąż w tych modelach jest wyciągany z wanny, zatem jest niewidoczny dla oka. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – schowany nie przeszkadza w kąpieli i pozwala wygodnie ułożyć się w wannie. Jego optymalna długość po wyciągnięciu (od 1400 do 1600 mm) pozwala na swobodne spłukanie ciała.

Relaksacyjne zabiegi SPA nie muszą być okazjonalnym doznaniem. Z bateriami oraz deszczownią Grupy Armatura salon SPA możemy stworzyć we własnej łazience. Dzięki temu codzienna kąpiel i prysznic będą przyjemnością porównywalną do najbardziej wyszukanych zabiegów.

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl

E.C.H.O. Communications

 

{jcomments on}