Bateria Franke D-Plus Pull-Out. Duży plus dla Twojej kuchni

Przy wyborze armatury kuchennej użytkownicy kierują się przede wszystkim ergonomią, jakością, wykończeniem, a także perfekcyjnym dopasowaniem do zlewozmywaka. Nowa bateria Franke D-Plus Pull-Out wraz z odpowiednim zlewozmywakiem stworzy niezwykle komfortową strefę wody.

Bateria D-Plus Pull-Out nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również wygodna w użyciu. Z pewnością stanie się idealnym pomocnikiem w utrzymaniu czystości w naszej kuchni i ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. Dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica dokładniej umyjemy warzywa czy owoce i szybko rozprawimy się ze stertą brudnych naczyń.

Bateria D-Plus Pull-Out jest niewielka, poręczna i wyjątkowo cicha. Dodatkowo wyposażona została w trwałą, innowacyjną głowicę ceramiczną, dzięki czemu wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację.

Chromowaną baterię D-Plus Pull-Out, o neutralnym kształcie, z łatwością dopasujemy do każdego zlewozmywaka Franke – od nowoczesnego z materiału Tectonite®, po klasyczny ze stali szlachetnej czy z Fragranitu+.

Bateria D-Plus Pull-Out to pewność najwyższej jakości, wytrzymałości i komfortu. Nie straszna jej ciężka praca, a to naprawdę duży plus dla Twojej kuchni!

Wszystkie baterie firmy Franke objęte są 15-letnią gwarancją.
Cena: 1 399 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)