Bateria i zlewozmywak czyli granitowy design w nowoczesnej kuchni

 Granitowe zlewozmywaki i pasujące do nich baterie o przypominającej powierzchnię granitu fakturze to doskonała propozycja firmy Ferro dla osób poszukujących funkcjonalnej i eleganckiej armatury kuchennej.

Granitowy zlewozmywak odznacza się wieloma użytkowymi zaletami. Wspaniale ozdabia kuchnię, sprawiając, iż staje się ona wnętrzem o wyjątkowych walorach estetycznych. Naturalny wygląd i piękne barwy nawiązujące do świata przyrody wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę.

Zlewozmywaki występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym i grafitowym. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż są one odporne na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia. Posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania. W ofercie znajdują się zlewy prostokątne, kwadratowe i okrągłe w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej i dwukomorowej. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Z poszczególnymi modelami zlewozmywaków granitowych doskonale komponują się baterie z kolekcji Freya, o ładnej, subtelnie zaokrąglonej formie i dekoracyjnej powierzchni, przypominającej strukturę granitu. Baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: piasek i grafit, dlatego znakomicie prezentują się ze zlewozmywakami granitowymi w podobnych barwach.

W przypadku zlewów jednokomorowych najlepiej sprawdzą się baterie stojące z obrotowymi wylewkami, w wersji grafit i w wersji piasek.

Natomiast dla modeli o większych wymiarach, najczęściej półtorakomorowych i dwukomorowych idealne będą baterie zlewozmywakowe stojące z obrotowymi wylewkami wyposażonymi w wyciągane rączki natrysku, które zapewniają komfortowe mycie naczyń, warzyw i owoców.

Wszystkie baterie posiadają regulatory ceramiczne, natomiast baterie zlewozmywakowe stojące z wyciąganą wylewką wyposażone są również w automatyczne przełączniki natrysk/strumień.


Zlewozmywak półtorakomorowy 98×51 cm, grafitowy MEZZO

Zlewozmywak półtorakomorowy 91×52 cm, piasek OZZY

Zlewozmywak jednokomorowy 81×50 cm, grafitowy KIZZ

Zlewozmywak jednokomorowy 78×51 cm, piasek MEZZO

Zlewozmywak dwukomorowy 78×45, piasek BIZZY

Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca do zlewozmywaków granitowych


Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem do zlewozmywaków granitowych

Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem do zlewozmywaków granitowych

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)