Baterie Espacio marki FERRO laureatem Plebiscytu Design dla Konesera 2016

Jednym z laureatów tegorocznej edycji Konkursu Design dla Konesera zostały baterie Espacio firmy FERRO. Baterie otrzymały główne wyróżnienie w kategorii łazienka.

Espacio to najnowsza kolekcja baterii marki FERRO przeznaczona przede wszystkim do łazienek. Kolekcję złożoną z 6 modeli charakteryzuje klasyczna forma łagodnie zaokrąglona na krawędziach oraz ładnie wyprofilowane, ergonomiczne uchwyty, które dobrze leżą w dłoni. Baterie wyposażone są w regulatory ceramiczne i pokryte chromowaną powłoką. W kolekcji znajdują się 2 baterie umywalkowe – standardowa stojąca z korkiem spustowym typu Clik-clack oraz nablatowa, bateria wannowa ścienna z automatycznym przełącznikiem wanna/prysznic, bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i natryskowa ścienna.

Organizatorem Plebiscytu Design dla Konesera jest ZPR Media SA. W Konkursie czytelnicy i eksperci magazynu „Dobre Wnętrze” wybierają najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty pojawiające się na rynku wnętrzarskim. Nominowane przedmioty należące do 6. kategorii, ułatwiają codzienne funkcjonowanie, charakteryzują się doskonałym wzornictwem oraz wyposażone są w nowoczesne technologie. Plebiscyt organizowany jest od 2012 roku, jego pierwsza edycja nosiła nazwę Design dla Prestiżu.

Finałowa Gala 5. edycji Plebiscytu Design dla Konesera odbyła się 29.11.2016 na 42. piętrze apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie. Podczas Galii uhonorowano przedstawicieli firm, których produkty zdobyły największą liczbę głosów. W imieniu FERRO, z rąk Redaktor Naczelnej Dobrego Wnętrza, Małgorzaty Tomczyk nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu Zbigniew Gonsior. To wspaniałe wyróżnienie potwierdza wysoką jakość, dbałość o nienaganny design, a także stosowanie nowoczesnych technologii w produktach firmy i cieszy przede wszystkim dlatego, że zostało przyznane przez użytkowników – czytelników i internautów.

FERRO S.A. (PRESS BOX)