Baterie umywalkowe ścienne – atrakcyjny design i funkcjonalność

Chociaż baterie umywalkowe stojące cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących, jednak w wielu dostępnych na rynku kolekcjach armatury łazienkowej możemy znaleźć również praktyczne modele ścienne.

Baterie umywalkowe ścienne są idealne, jako armatura montowana przy większych umywalkach. Ich odpowiednio długa, obrotowa wylewka umożliwia komfortowe mycie.
W nowoczesne aranżacje wpisują się doskonale baterie jednouchwytowe, o minimalistycznej formie, z prostą lub delikatnie zaokrągloną linią wylewki i uchwytu. Łazienki klasyczne, w których znajdziemy sprzęty i elementy o ładnych, finezyjnych kształtach będą odpowiednim miejscem dla baterii dwuuchwytowych. Ozdobne, pięknie wykończone uchwyty i komponujące się z nimi wylewki tworzą dekoracyjne zestawy do tak urządzonych wnętrz.

Baterie umywalkowe ścienne mogą być również interesującym rozwiązaniem do łazienek w obiektach użyteczności publicznej, z których korzysta duża liczba osób. Pomieszczenia te wymagają specjalnej armatury, nie tylko praktycznej i trwałej, ale także takiej, która zapewni znaczne oszczędności wody i energii. Bezdotykowe, o znakomitych parametrach funkcjonalnych i nowoczesnym designie sprawdzą się doskonale w hotelach, centrach handlowych, szkołach, urzędach czy szpitalach.

Przegląd wybranych baterii umywalkowych ściennych marki Ferro

Bateria umywalkowa ścienna Metalia 56

Wyposażona w regulator ceramiczny i obrotową wylewkę. Pokryta ładną chromowaną powłoką. Gwarancja: 7 lat.

Bateria umywalkowa / zlewozmywakowa ścienna Metalia 57

Posiada regulator ceramiczny i obrotową wylewkę. Chromowana powłoka podkreśla delikatnie zaobloną formę. Bateria przeznaczona do łazienek i kuchni. Gwarancja: 7 lat

Bateria umywalkowa ścienna Ancona

Wyposażona w charakterystyczną prostą, obrotową wylewkę o długim zasięgu oraz regulator ceramiczny. Pokryta chromem.

Bateria umywalkowa ścienna Algeo

Bateria o pełnej finezji, ale prostej formie z interesującym motywem klepsydry zastosowanym w korpusie oraz rączce uchwytu o idealnie płaskiej powierzchni.  Jako element maskujący użyta została rozeta walcowata, która doskonale ukrywa części montażowe. Wyposażona w regulator ceramiczny i obrotową wylewkę, pokryta elegancką chromowaną powłoką.

Bateria umywalkowa / zlewozmywakowa ścienna Titania Iris

Baterie znajdują zastosowanie zarówno w łazienkach jak i w kuchniach. Posiadają regulatory ceramiczne i obrotowe wylewki – w wersji prostej i delikatnie wygiętej ku górze. Pokryte dekoracyjną chromowaną powłoką. Gwarancja: 5 lat.

Bateria umywalkowa ścienna Retro

Doskonała bateria do ładnych, klasycznych wnętrz.  Dwuuchwytowa, wyposażona w głowice suwakowe i obrotową wylewkę. Pokryta dekoracyjną chromowaną powłoką.

Bateria umywalkowa ścienna Retro New

Elegancka, dwuuchwytowa bateria. Może być piękną ozdobą łazienek w stylu retro. Posiada głowice ceramiczne i obrotową wylewkę. Pokryta chromem.

Bora Sensor Power-Safe Pre-Mixed bezdotykowa bateria umywalkowa ścienna z mieszaczem zewnętrznym. Bora Sensor Power-Safe bezdotykowa bateria umywalkowa ścienna do wody zimnej lub zmieszanej

Baterie bezdotykowe o nowoczesnej linii wzorniczej, przeznaczone do zastosowania w miejscach, do których woda dostarczana jest do urządzenia w postaci wstępnie zmieszanej oraz tam, gdzie do baterii doprowadzona jest woda ciepła i zimna /Bora Sensor, wyposażona w mechaniczny mieszacz zewnętrzny MM10/. W linii Bora Sensor oprócz baterii znajduje się również bezdotykowy, ścienny dozownik na mydło.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)