Bezpłatne porady budowlane na targach w Bielsko-Białej 8-10 kwietnia

Jak wynika z analiz firmy Xella w Bielsko-Białej i powiecie bielskim w ubiegłym roku rozpoczęto budowę 1107 domów jednorodzinnych1. W porównaniu z 2009 r. dynamika wzrostowa wyniosła aż 12 proc. Prognozy dla powiatu bielskiego zapowiadają się więc optymistycznie. Region należy do tych rynków, które będą rozwijać się coraz bardziej dynamicznie.

Sezon budowlany rozpoczął się na dobre. Już niebawem, 8-10 kwietnia, w Bielsko-Białej odbędą się największe w południowej Polsce targi poświęcone budownictwu. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Dom pasywny – inwestycja w przyszłość”. Podczas specjalnej konferencji oraz na stoiskach wystawców zostaną zaprezentowane rozwiązania wykorzystywane w tej nowoczesnej, bardzo energooszczędnej technologii.

– Inwestorzy w regionie Bielsko-Białej planując budowę domu, coraz częściej interesują się materiałami wysokiej jakości – trwałymi i energooszczędnymi. Przekonuje ich to, że inwestycja w te rozwiązania, zwróci się w przyszłości – podkreśla Grzegorz Pilarz z Firmy Usługowo Remontowej z Bielsko-Białej, ekspert budowy SILKA YTONG.Bardzo istotne jest pozyskiwanie wiedzy na temat nowoczesnych technologii. Targi budownictwa w naszym regionie pozwalają przyszłym inwestorom na otrzymanie fachowej porady eksperckiej oraz porównanie wielu materiałów budowlanych – dodaje Grzegorz Pilarz.

Targi to przede wszystkim okazja dla inwestorów, aby porozmawiać ze specjalistami i dowiedzieć się jak najwięcej na tematy związane z budową domu. Aby uzyskać bezpłatne porady dotyczące m.in. energooszczędnego budynku, prawidłowego wznoszenia ścian oraz wyczerpujące informacje o materiałach budowlanych zapraszamy na stoisko SILKA YTONG w Hali Wystawowej w sektorze C, numer stoiska  100. Eksperci będą udzielać indywidualnych konsultacji. Zaplanowane są również pokazy murowania porzeprowadzane przez wykwalifikowanych instruktorów.

Dla odwiedzających stoisko SILKA YTONG przewidziane są również specjalne rabaty.

1Dane GUS z 2009 r.


Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl, www.budowane.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl, www.15latYTONG.pl, www.energoscienne.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX) {jcomments on}