Biała elegancja w łazience. Baterie Raila od Laveo

Urządzając łazienki w kolorze czystej bieli bardzo często poszukujemy dodatkowych detali, które uzupełnią aranżację… I tu pojawia się problem, bowiem wybór takich elementów, jak armatura w kolorze bieli jest dość skromny na polskim rynku.

Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom klientów, Laveo stworzyło kompromis na rzecz bieli. Baterie biało-chromowe, które będą świetnym dopełnieniem zarówno aranżacji łazienki w czystej bieli jak i biało-czarnych czy piaskowo-beżowych projektów łazienek. To seria łazienkowa Raila.

Serię Raila tworzą cztery baterie przeznaczone do łazienek: bateria wannowa, natryskowa oraz dwie baterie umywalkowe.  Obie baterie umywalkowe – nablatowa oraz naumywalkowa posiadają dodatkowo korki klik-klak, które wystarczy zamknąć i otworzyć naciskając palcem. Baterie Raila mają nowoczesny i ciekawy design i bardzo wysoką jakość wykonania. Wyposażono je w wysokiej klasy głowice i napowietrzacze wody.

Baterie Raila Laveo mają 8 lat gwarancji. Można je nabyć w wybranych salonach wyposażenia łazienek oraz z sieci marketów Castorama. Ceny w zależności od modelu to ok. 250-350 zł.

Laveo PRESS BOX{jcomments on}