Blogowe inspiracje Franke podczas trwania LivingKitchen w Kolonii

Dzisiaj na blogu Franke, działającym w trakcie targów LivingKitchen, zobaczymy oryginalne ilustracje zainspirowane produktami Franke, wykonane przez znanych i cenionych artystów z całego świata, takich jak Victo Ngai, Shan Jiang czy Amaia Arrazola Otaduy. Ręcznie tworzone, unikalne i pełne humoru rysunki, wprowadzają nowy, świeży ton w komunikacji marki Franke i sprawiają, że urządzenia codziennego użytku nabierają wyjątkowego charakteru.

A w części kulinarnej: Dziś Franke poleca włoską polentę i słodko-ostre ciasto czekoladowe. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!

Blog zawiera także zbiór wspaniałych zdjęć oraz filmów nawiązujących do najnowszej kolekcji Frames by Franke, dzięki którym przeniesiemy się w niesamowity świat Franke, jakiego jeszcze nie znaliśmy. Zjemy pyszne śniadanie w Amsterdamie, skosztujemy niedzielnego lunchu w słonecznej Florencji, a wszystko wśród zachwycających wnętrz, przemyślanych oraz spójnych aranżacji i oczywiście perfekcyjnie zaprojektowanych systemów kuchennych Franke!

Blog dostępny jest w dwóch wersjach językowych- angielskiej oraz niemieckiej.
http://livingkitchen-blog.franke.com/en/

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX){jcomments on}