Błogi relaks z nowymi propozycjami od Deante

Kiedy chłodne dni zbliżają się małymi krokami, a za oknem coraz szarzej, relaksujący prysznic często stanowi najprzyjemniejszą część minionego dnia. Floks i Hiacynt, najnowsze zestawy natryskowe od Deante, wprowadzą do łazienek delikatny powiew wiosny. Nowe produkty zapewnią  zasłużony relaks, równocześnie przyciągając uwagę minimalistyczną formą.

Znana już klientom seria Floks została rozszerzona o zestaw natryskowy, który przypadnie do gustu osobom preferującym połączenie prostej formy i funkcjonalności. Utrzymany w  stylu nowoczesnej  klasyki zestaw składa się z lekko zaokrąglonej słuchawki i stalowego, chromowanego drążka. Nowa propozycja doskonale uzupełnia kolekcję Floks, obejmującą baterie: zlewozmywakową, umywalkowe, w tym z podwyższonym korpusem i z wylewką „U”, natryskową i wannową i bidetową.

Drugą nowością od Deante jest zestaw prysznicowy Hiacynt, idealny dla tych, którzy preferują oszczędne rozwiązania i proste formy. Mimo delikatnej nazwy, jest on utrzymany geometrycznym, surowym stylu.  Jedynym elementem nawiązującym do subtelnych kwiatów jest okrągła słuchawka natryskowa.

Trzyfunkcyjne słuchawki zestawów Floks i Hiacynt zapewnią zróżnicowaną kąpiel. Dla miłośników relaksujących wieczorów odpowiednia będzie opcja pulsującego hydromasażu. Z kolei deszczowy strumień przywróci energię po długim, męczącym dniu wszystkim tym, którzy preferują delikatne orzeźwienie. Trzecia opcja, czyli strumień mieszany łączy obydwie możliwości. Nowe zestawy są wyposażone w system anti-calc, który pozwala na szybkie i bezproblemowe usunięcie osadu ze słuchawki .Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}