Całkiem nowe targi (z wieloletnią tradycją)

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa  do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji „Mieszkanie Inwestycje Dom”, których wiosenna edycja odbędzie się w dniach 13-15 maja 2010 we Wrocławiu.

MID to jedyne targi w Polsce, na których inwestorzy znajdą ofertę z rynków lokalnych, ponadregionalnych i międzynarodowych. Z kolei wystawcy mogą liczyć na biznesowe kontakty z inwestorami zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Po sukcesie poprzedniej edycji targów (noszących wcześniej nazwę REFE, a poprzednio Mieszkanie i Domdomy.pl), w których udział wzięło ponad 100 firm, instytucji, agencji oraz urzędów miast i gmin, organizatorzy spodziewają się jeszcze bardziej znaczącej liczby inwestorów zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Wystawcy MID to także firmy z czołówki biznesu, agencje państwowe, instytucje finansowe, firmy konsultingowe, inwestorzy, deweloperzy, agencje nieruchomości, fundusze inwestycyjne nieruchomości, towarzystwa ubezpieczeniowe i firmy projektowe.

Targi MID, to „2 w 1”, bowiem hale wystawiennicze mieszczą się na dwóch poziomach: część komercyjna znajduje się na I piętrze, natomiast część ogólna – na parterze. W części ogólnej ekspozycja dotyczy przede wszystkim oferty deweloperów sektora mieszkaniowego, biur nieruchomości, produktów kredytowych banków oraz wyposażenia wnętrz. Część komercyjna przeznaczona jest głównie dla firm doradczo-consultingowych, instytucji finansowych i banków, deweloperów rynku komercyjno-apartamentowego, urzędów miast i gmin, przedsiębiorstw inwestycyjnych, firm zarządzających lub pośredniczących w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz firm projektowych.     

MID to również Konferencja, które są odpowiedzią na bieżące potrzeby uczestników rynku. Tym razem Konferencja przygotowana wspólnie z Europejskim Instytutem Nieruchomości, Bankiem Gospodarki Krajowej i  Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego nosi nazwę „Rynek mieszkaniowy po kryzysie? Nowe formy organizacji i finansowania. Technologie i doświadczenia.” Udział najwyższej klasy specjalistów z branży zapewni wysoki poziom merytoryczny wykładów i dyskusji panelowych.

Informujemy, że Patronat Honorowy nad imprezą objął Minister Infrastruktury.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Targach MID, które są doskonałą okazją do przedstawienia oferty terenów i innych nieruchomości inwestycyjnych, nawiązania cennych kontaktów, znalezienia kluczowych kontrahentów i przyciągnięcia inwestycji do swojego regionu, a także sprzedaży domów i mieszkań.

Decydując się na uczestnictwo w MID, mogą Państwo:
zaprezentować się poprzez wykupienie stoiska i przedstawienie swojej oferty – oferujemy też możliwość umieszczenia ofert na portalu www.targiMID.pl, co umożliwi inwestorom zapoznanie się z ofertą wystawcy, oraz/ lub nabyć akredytację na Targi, Konferencję oraz imprezy towarzyszące, oraz/lub wykupić emisję reklamy w Katalogu Targowym, oraz/lub zamówić prezentację oferty inwestycyjnej w panelu konferencyjnym. 

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym serwisem informacyjnym MID dostępnym na stronie www,targiMID.pl W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszeniowy wraz z cennikiem stoisk targowych i akredytacji na konferencję.

Więcej na www.targiMID.pl

Włodzimierz Konarski
Dyrektor Targów MID

 

{jcomments on}