Cassino VerdeLine Plus nagrodzone Medalem Europejskim!

7 listopada 2012 roku, w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wręczono nagrody w XXIII edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług. Wśród laureatów konkursu znalazła się firma FERRO S.A.

 Firma już po raz czwarty otrzymała Medal Europejski, tym razem za baterie Cassino VerdeLine Plus. Wyróżnienie dla spółki odebrała Prezes Zarządu FERRO S.A. Aneta Raczek.

Nowoczesne baterie Cassino VerdeLine Plus – umywalkowa stojąca i umywalkowa nablatowa należą do znanych od kilku lat na rynku baterii z linii VerdeLine wyposażonych w komponenty ograniczające zużycie wody. Cassino VerdeLine Plus charakteryzuje niezwykle wydajna głowica i perlator, przez które przepływa jedynie 4,5l wody na minutę, podczas gdy przez baterie VerdeLine – 7,8l, a przez baterie tradycyjne aż 12l.

Medal Europejski dla baterii FERRO po raz kolejny potwierdza nowatorskie rozwiązania stosowane przez firmę oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Organizatorem przedsięwzięcia pn. Medal Europejski jest Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim.

Aneta Raczek, Prezes zarządu FERRO S.A., Leon Komornicki – członek Rady Organizatorów BCC (wręczał medal), Maciej Grelowski – przewodniczący Rady Głównej BCC.
fot. Ryszard Baranowski BCC

FERRO S.A.

więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}