Ceramika Paradyż Filarem Polskiej Gospodarki

Ceramika Paradyż została laureatem prestiżowego rankingu organizowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz czołową agencję badawczą TNS Pentor. Spółka została doceniona przez kapitułę konkursu za dynamikę rozwoju i współpracę  ze społecznościami lokalnymi. Uroczysta Gala odbyła się 17 kwietnia we wnętrzach Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrodę w imieniu Spółki odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż – Paweł Łuczka.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki uważany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych w Polsce. Nagradzane są firmy cechujące się stabilnością, mające znaczący udział w rozwoju regionu, wspierające i promujące zatrudnienie, jak również zaangażowane w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Angażujemy się i wspieramy wiele przedsięwzięć społeczno-gospodarczych podejmowanych w naszym regionie. Współpraca i budowanie partnerskich relacji ze społecznością lokalną jest od wielu lat ważnym elementem działalności biznesowej spółek Grupy Paradyż – mówi Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Filary Polskiej Gospodarki to przedsiębiorstwa stabilne ekonomicznie, utożsamiające się z regionami, w których prowadzą działalność. W tegorocznej edycji rankingu wyróżnionych zostało 5 firm w każdym województwie. Ceramika Paradyż zajęła w województwie łódzkim drugie miejsce. Gala Filarów Polskiej Gospodarki odbyła się już po raz siódmy. W tym roku honorowy patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX ) {jcomments on}